نگاهی به آدرس درست و غلط؛
آقای روحانی! ۷سال پیش معتقد بود ریشه حل مشکلات، بستن با کدخدا (همین واشنگتن دی سی) است. دولت وی تمرکز اقداماتش مبتنی بر مذاکرات مستقیم با آمریکا با وعده از میان برداشتن عاملیت این کشور و تحریم‌هایش علیه اقتصاد کشور تعریف کرده بود و اکنون با محقق نشدن وعده هایش، نشانی از غلط بودن چشم‌انداز و سیاست غلط دولت وی و حامیان سیاسی‌ ایشان دارد.
نشست بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت؛
مجلس به «رزم‌حسینی» اعتماد کرد/ تحصیلات وی در حد لیسانس است/ رزم حسینی که ۲ دهه در کانادا زندگی کرده چطور دم از مردمداری می‌زند؟
نشست برسی برنامه‌‌ها و صلاحیت علیرضا رزم‌حسینی وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد و در این جلسه نمایندگان مجلس با ۱۷۵ رای موافق ۸۰ مخالف و ۹ رای ممتنع به علیرضا رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعتماد کردند.
وزیر راه: لزوم «ممنوعیت» انتشار آمار برای جلوگیری از التهاب بازار!
سانسور آمارها؛ جلوگیری از التهاب یا سرپوش بر ناکارآمدی؟!
محمد اسلامی در تشریح دلایل التهابات اخیر بازار مسکن گفت: «التهابات موجود در بازار‌های موازی و اقتصاد کلان بر تمام بخش‌ها تاثیر گذاشته و مسکن هم به عنوان یک بخش مهم از این بازار‌ها تاثیر گرفته است، بنابراین با انتشار اطلاعات و آمار مختص یک کلانشهر باعث ایجاد التهاب در بخش مسکن در کل کشور خواهیم شد و معتقدم با انتشار اینگونه اطلاعات نباید امید مردم را ناامید کنیم».
بی‌تفاوتی رسانه‌های دولتی و اصلاح‌طلبان به مشکلات معیشتی مردم؛
«عمل جراحی موضعی کروبی» مهمتر از «پرواز دلار»!+ تصاویر
این روزها از «محمد خاتمی» هیچ خبری نیست. وی در سالهای ۹۲ و ۹۶ با «تَکرار می کنم»، مردم را به رای به روحانی تشویق کرد و تاکید کرد باید «تا ۱۴۰۰ با روحانی» پیش برویم و اگر اینکار را انجام دهیم، هیچوقت «به عقب برنمی گردیم»!
لعنت‌ بر واشنگتن‌دی‌سی اما‌ مقصر شمایید!
روحانی سال 92: شرم نمی کنید، نمی‌توان تمام ناکارآمدی‌های دولت را پای تحریم نوشت/ روحانی‌سال 99: آدرس غلط ندهید، ریشه مشکلات «واشنگتن دی‌سی» است
آقای روحانی! دشمنی آمریکا مسأله‌ای صحیح است اما شما باید پاسخگوی عملکرد 7 ساله دولت خود و تأثیر آن بر اثربخشی بیش از پیش تحریم‌های آمریکا بر اقتصاد کشور باشید.
چه کسانی موجب تحریک دشمن به جنگ اقتصادی می شوند؛
جنگ اقتصادی شوخی ندارد؟ واقعا؟!
آقای روحانی می گوید "ما از سال ۵۹ تحریم داشتیم اما جنگ اقتصادی با ایران از سال ۹۷ شروع شد. امروز در جنگ هستیم و جنگ هم شوخی ندارد. ممکن است عده‌ای هم کشته یا زخمی شوند. عده‌ای کنار ننشینند و فقط راه و چاره بدهند؛ بگویند کم و کسری وجود دارد؛ همه باید به میدان بیایند".
رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
ناچاریم نظارت‌ها و مقررات را تشدید کنیم؛ شروع از تهران/ مجازات برای کسانی که ماسک ندارند/ اختیار به استان‌ها برای تعطیلی یک هفته‌ای
مردم برای کمبود و مشکلات در کشور اگر می‌خواهند لعن و نفرین کنند، آدرس این لعن و نفرین، کاخ سفید در واشنگتن است و کسی آدرس اشتباه به آن‌ها ندهد. همانطور که قبلاً تأکید شده، راهپیمایی امسال نداریم، باتوجه به اعلام رسمی عراقی ها، سفر به عراق نداریم و راهپیمایی نمادین در شهر‌ها هم نداریم. مقام معظم رهبری با یک بیان خیلی روشن و صریحی فرمودند که در خانه‌هایمان عزاداری کنیم.
انتقادات تند یک نماینده از حسن روحانی؛
تمام هنر رئیس‌جمهور این است رنگ ریشش را با رنگ لباسش ست کند!
نماینده مردم شازند گفت: رئیس‌جمهور همانند کودک پنج ساله با مجلس و مردم لجاجت می‌کند، تمام هنرش رئیس جمهور این است رنگ ریشش را با رنگ لباسش ست کند، به جالی اینکه تمام فکر و ذهنش مردم و حفظ منافع مردم باشد. رئیس جمهوری که این‌گونه فکر و رفتار می‌کند نمی‌تواند درست تصمیم بگیرد، از سر لجاجت با مردم و مجلس حرکاتی می‌کند که منافع مردم در آن نیست.
دیکتاتوریسم آمریکایی؛
ترامپ: حتی پیروز هم نشوم از ریاست‌جمهوری کناره‌گیری نمی‌کنم!
طی یک مصاحبه جنجالی روز چهارشنبه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که حتی اگر در انتخابات هم پیروز نشود از سمت ریاست جمهوری ایالات متحده کناره گیری نخواهد کرد. وی افزود: با نتیجه رای گیری کاری ندارد و باید دیوان عالی آمریکا دستور بدهد که کناره‌گیری کند.
بازنشر/ یادداشت دکتر بهداروند پیرامون چرایی و چگونگی پذیرش قطعنامه 598:
چرا جمهوری اسلامی حکمیت سازمان ملل را پذیرفت؟/ آیا مردم از جنگیدن خسته شده بودند؟/ آیا صرفاً‌ بحران‌های اقتصادی عامل‌ پذیرش‌ قطعنامه بود؟/ ماجرای پیشنهاد هاشمی به امام(ره) چه بود؟
در پاسخ احتمال اول باید گفت که شواهد و آمارهای عینی نشان دهنده این است که مردم نه تنها از جنگ خسته نشده بودند بلکه بعد از پذیرش صلح در حمله سراسری نظامیان بعث عراق و همچنین حملات منافقین کوردل با شدت و کثرت بیشتری در یک اعزام بی‌سابقه در کاروان 300 هزارنفری به جبهه‌ها روی آوردند.
بمناسبت رحلت حاجیه خانم نصرت همت، مادر شهید محمد ابراهیم همت؛
آنانکه ضد وصیت شهید همت بوده اند هم پیام تسلیت دادند!
عجیب اینکه در حالیکه آن شهید از "سازش‌کاران" بشدت متنفر بود و انان را افرادی مساله ساز برای ملت می‌دانست و در وصیت نامه خود ذکر کرده است: « من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت» مع هذا در میان مقاماتی که پیام تسلیت رحلت مادر شهید همت دادند، این افراد نیز به روی نامبارک خود نیاورده و پیام تسلیت دادند.
گزارشی از جریان سازی موثر در هیئت‌های مذهبی:
نقش «حجت الاسلام میرزا محمدی» در توسعه کارکردهای هیئت بر محور ادعیه و مناجات/ طعم دل‌نشین مناجات با خدا پای «منبر میرزا» + فیلم
او را بانام میرزا می شناسند. محرم که شروع می شود و قبل تر از آن به هنگامه مراسم دعای عرفه نام حجت الاسلام و المسلمین محمد میرزا محمدی مشهور به میرزا نقل دهان هیئتی ها و به خصوص جوانان حسینی است. جوانانی که در مجالس میرزا با نفس گرم و گیرای او عظمت حسین، مشی حسین، مرام حسین و راه حسین ع را احساس می کنند.
بازنشر/
تحلیل کلیدی رهبر انقلاب از سیره امام در ماجرای پذیرش قطعنامه 598
«حالا برمی دارند می نویسند که امام بعد از فتح خرمشهر گفتند: "جنگ، تعطیل!" غلطهای بی خودی، حرفهای دروغ، تهمتهای بی وجه. ما در آنجا خودمان حاضر و ناظر بودیم. در این سالهای متمادی، کسی هم از ما دروغ نشنیده است. آدمهایی که نبودند، یا همان وقت هم مطرود امام بودند، حالا حرف می زنند و چیزهایی را بی خودی به امام نسبت می دهند.»
همه دستاوردهای دولت تدبیر و امید!
آخرین تابستان دولت روحانی هم تمام شد/ از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۹ چه بلایی بر سر اقتصاد کشور آمد؟
در دولت حسن روحانی از شهریور 92 تا شهریور 99، مسکن 493 درصد، بورس 2485 درصد، دلار 827 درصد، سکه 1311 درصد، طلا 1197 درصد و پراید 547 درصد رشد داشته‌ است.
رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛
امنیت کشور به برکت دفاع مقدس است که نشان داد هر تجاوزی پاسخ کوبنده می‌گیرد/ در بحث اربعین همه باید تابع ستاد کرونا باشیم/  پیش امام حسین شکوه کنید تا یک نظری بکنند
روز اربعین همه بنشینند، دو سه تا زیارت مهم روز اربعین وارد است. زیارت اربعین را بشینید مردم بخوانند با حال و با توجه، و پیش امام حسین (ع) شکوه کنند بگویند یا سیدالشهدا ما دلمان میخواست بیاییم، نشد، وضع این جوری است تایک نظری بکنند یک کمکی بکنند.
رویه‌های ناصواب مجلس کماکان ادامه دارد؛
خودرو؛ اقساطی برای نمایندگان، با قرعه‌کشی برای مردم!/ اقدام شایسته نماینده تهران در انصراف از دریافت خودروی تحویلی
در حالی که این روزها مردم ‌برای خرید خودرو به قیمت کارخانه، از شانس بسیار اندکی برای برنده شدن در قرعه کشی‌ شرکت های خودروساز برخوردار هستند و یا بایست پیش پرداخت های طولانی مدت و یک ساله پرداخت کنند، رانت دریافت آسان خودروی تمام قسط به نصف قیمت بازار برای نمایندگان مجلس فراهم است!
آخرین اخبار