خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۱۷۹۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۷
عصر امروز
اسفندیار رحیم‌مشایی عصر امروز از علی‌اکبر جوانفکر مشاور رئیس‌جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا عیادت کرد.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس، در پی بستری شدن علی‌اکبر جوانفکر مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در بیمارستان آتیه، جمعی از چهره‌های سیاسی و فرهنگی عصر امروز شنبه از وی عیادت کردند.

اسفندیار رحیم‌مشایی دستیار ویژه رئیس‌جمهور و رئیس دبیرخانه اجلاس «نم» و بهمن شریف‌زاده از جمله عیادت‌کنندگان از جوانفکر بودند.

سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدشریف ملک‌زاده رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز از جوانفکر عیادت کرده‌اند.

علی‌اکبر جوانفکر مشاور رئیس‌جمهور و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی که سرپرستی مؤسسه ایران را هم بر عهده دارد، ساعت 18 و 30 دقیقه چهارشنبه پنجم مهر ماه توسط دادستانی بازداشت شد.

دادگاه کیفری استان تهران در 25 آبان سال گذشته، وی را به تحمل شش ماه حبس تعزیری به اتهام نشر مطالب خلاف موازین اسلامی و شش ماه حبس تعزیری دیگر به اتهام انتشار مطالب خلاف عفت عمومی محکوم کرده بود.

این دادگاه مدیرعامل خبرگزاری ایرنا را از هر گونه اشتغال و فعالیت مطبوعاتی در هر رده و سمتی اعم از دولتی و یا خصوصی به مدت سه سال محروم کرده است.

جوانفکر هفته گذشته با موافقت دادستانی از اوین به مرخصی 4 روزه آمد و اکنون به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان آتیه تهران بستری شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: