آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۳۲۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۷
به گزارش پایگاه 598 ويژه‌نامه «اتمام حجت» به مناسبت سومين سالروز حماسه 9 دي فردا (شنبه) به ضميمه روزنامه جوان منتشر مي‌شود.

در اين ويژه‌نامه كه به كالبدشناسي فتنه 88 و زمينه‌هاي حضور تاريخي مردم در روز 9 دي اختصاص دارد، آثار و گفتارهايي از دكتر غلامحسين الهام، دكتر عليرضا مرندي، دكتر محمد جواد لاريجاني، دكتر عباسعلي كدخدايي، دكتر پرويز اميني، حجت‌الاسلام والمسلمين سيد ابراهيم رئيسي، محمد حسين صفار هرندي، دكتر عليرضا زاكاني، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد مهدي ميرباقري، وحيد جليلي و مهدي محمدي منتشر شده است.
 
در اين ويژه‌نامه همچنين مروري بر مديريت اقناعي رهبر انقلاب در فتنه 88، مواضع آقاي هاشمي رفسنجاني و بررسي نامه 19 خرداد وي به رهبري شده است. در بخش ديگري از اين ويژه‌نامه، واكنش‌هاي سينماي مستند و داستاني به فتنه بررسي شده است و در بخشي ديگر، كارنامه پنج حزب اصلاح‌طلب در جريان حوادث پس از انتخابات سال 88 بررسي شده است.
 
اين ويژه‌نامه همچنين به بررسي اين موضوع مي‌پردازد كه آيا حوادث سال 88 از قبل برنامه ريزي شده بود يا اينكه در اثر برخي كنش‌ها و واكنش‌هاي طرفيني به نقطه جوش و بحراني رسيد.
 
در ويژه‌نامه «اتمام حجت» سه موضوع «تقلب»، «تجاوز» و «كشته‌سازي» نيز با برخي مصديق عنوان شده در مورد آن‌ها بررسي شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: