خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۷۷۲۸
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۷
»
سوژه های خبری پایگاه 598 از گوشه و کنار کشور:
پایگاه 598 در نظر دارد که با انتشار اخبار از سوژه های خبری رسیده با این پایگاه از گوشه و کنار کشورمان، به صورت هفتگی بسته ی خبری را برای اطلاع بیشتر خوانندگان از اخبار کشور منتشر نماید. خبرنگار ما در این هفته به روایت سوژه هایی از آخرین تحرکات جریان ها، معضلات فرهنگی و سیاسی روز کشور پرداخته است.
پایگاه 598 در نظر دارد که با انتشار اخبار از سوژه های خبری رسیده با این پایگاه از گوشه و کنار کشورمان، هر هفته بسته ی خبری را برای اطلاع بیشتر خوانندگان از اخبار کشور منتشر نماید. خبرنگار ما این هفته با پیگیری اخبار رسیده این چنین روایت نمود:* روز گذشته جلسه انتخاباتی سید محمد خاتمی با اعضای حزب اراده ملت ایران در ساختمان بنیاد باران در حالی برگزار گردید که سید محمد خاتمی طی سخنانی با تکرار ادعای آزاد نبودن انتخابات بار دیگر به بیان رمز آشوب انتخابات ریاست جمهوری آتی پرداخت. محمد خاتمی با سیاه نمایی از وضع موجود در بخشی از سخنانش بیان می دارد: باید در انتخابات با امنیت شرکت کرد و بعد هم رأی مردم را بپذیریم. انتخابات حق همه است باید شرکت کرد منتهی به شرطی که بتوان شرکت کرد.

خاتمی در قسمتی دیگر از سخنانش می گوید: آدم احساس می کند کوه فاخری به نام ایران مانند یک کوه یخ در حال آب شدن است و می ترسم میراث چند هزار سال در ظرف چند دهه از بین برود!.

* پس از برکناری مرضیه وحید دستجردی از وزارت بهداشت و ایجاد حاشیه های مختلف برای این وزیر معزول کابینه دهم نیم نگاهی بر سوابق ایشان داشتیم که در این بین کاندیداتوری وی در سال 74 از سوی حزب کارگزاران سازندگی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و  قرار گرفتن نام ایشان در کنار نام هایی چون فائزه هاشمی، سهیلا جلودار زاده در نوع خود جالب و قابل تامل می باشد.* ماموستا حاج ملاقادر قادری امام جمعه محبوب و مردمی شهرستان پاوه در سالیان گذشته تلاش های فراوانی در حفظ آرمانهای انقلاب و نظام و ایجاد وحدت در بین آحاد مردم مسلمان استان داشته است با نزدیک شده به هفته وحدت مورد حمله شدید برخی از شبکه های تلویزیونی وابسته به گروهکهای معاند که در کردستان عراق حضور دارند قرار گرفته است.

* به دنبال مواضع اخیر عسگر اولادی در خصوص سران فتنه سال 88 و استقبال ضدانقلاب و همچنین اصلاح طلبان از مواضع این عضو حزب موتلفه، در جلسه ماهانه دفتر حزب توسعه از احزاب نزدیک به جریان اصلاحات، قدردانی و تشکر ویژه ای از این چهره جریان راست سنتی بعمل آمده است. در همین خصوص مقرر گردیده که اعضای این حزب در دیداری حضوری از مواضع دشمن پسند آقای عسگر اولادی قدردانی بعمل آورند.

* با خبر شدیم همزمان با توصیه بسیاری از بزرگان نظام در خصوص تبیین اقتصاد مقاومتی در جامعه از ابتدای سال تا کنون چهار نمایشگاه تخصصی در شهر قم! با موضوع دکوراسیون، لوستر، مبلمان و تجملات داخلی منازل برپا شده است.

* همزمان با نزدیک شده به انتخابات آتی ریاست جمهوری و تشدید فعالیت شبکه های معاند نظام، شبکه ماهواره ای اهوازنا با هدف ترویج و گسترش جنبش عربی در مناطق جنوبی ایران با حمایت های مالی پادشاه عربستان با شعار پان ایرانیست خوزستان آغاز به کار نموده است.

* با افزایش انتقادها به مواضع اخیر عسگر اولادی توسط نهادهای انقلابی و بزرگان دینی، سایت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی با انتشار مطلبی به تمجید از فعالیت ها و مواضع عسگر اولادی پرداخت.

مخاطبین گرانقدر می توانند اخبار شهر و استان محل زندگی خود را برای درج در بخش سوژه های خبری پایگاه 598 به آدرس ایمیل  info@598.ir  ارسال نمایند.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱۰
وحيد دانشور
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
5
6
لطفا افتخارات ملت ونظام ورهبري را كه در شكوفايي دموكراسي و اتحاد تبلوري تاريخي را به وجوداوردند ودنيا و منطقه راتحت تاثير قرار دادند به اين آساني و ارزاني چوب حراج نزنيد
شما به كدام آيين معتقديد كه نه در گروه مردم نه نظام ونه رهبري قرار نداريد حتي دشمنان نظام چنين گستاخي ندارند واين فقط از جهل ناشي ميشود كه افتخارات را ناديده ميگيريد و اين ننگ بزرگي است
پاسخ ها
میلاد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
تند نرو اخوی؛
افتخاراتی که می گی، یکی یکی نام ببر تا بشماریم.
ملت و رهبری خیلی بیشتر از سازندگی به این دولت افتخار کرده و می کنند.
گستاخی از شماست که مخالف خود را مقابل مردم و نظام و رهبري قرار می دید و این همون ادبیات مستکبرانه کارگزارانی است.
متهم به جهل می کنید در حالی که مثل کبک سر در برف دارید و نمی خواهید ببینید...

فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
2
لطفا در خصوص فراگیر شدن و متاسفانه تبلیغ و ترویج توسط نهادهای دولتی در خصوص استفاده از کودهای شیمیایی در کشور مطالبی بنویسید مطمئنا رابطه معناداری با تولید محصولات کشاورزی حاصل از کودهای شیمیایی مختلف با افزایش سرطانهای گوناگون در کشور وجود دارد در این خصوص بهتر است تحقیق شود در گزارشی که اخیرا اعلام گردیده آمده است که فقط سی درصد از محصولات کشاورزی کشور ارگانیک یعنی بدون استفاده از کود شیمیایی تولید می شوند این در حالی است که رژیم صهیونیستی دارای 93 درصد کشاورزی ارگانیک است نگاه کنید روزانه ما مردم ایران چقدر سموم شیمیایی که خود خواسته وارد حبوبات میوه جات صیفی و گوشت قرمز و مرغ و ماهی می نماییم میل می کنیم آ لطفا در این خصوص مطالبی را در سایت بگذارید شاید ما همه بیدار شویم و از فاجعه افزایش بیماریهای مختلف حاصل از کودها جلوگیری نماییم لازم به ذکر است با یک حساب سرانگشتی می توانیم به این نتیجه برسیم که استفاده از کودهای شیمیایی در کشاورزی با احتساب هزینه های درمان برای مبتلایان به بیماریهای خطرناک حاصل از استفاده کودها برای دولت و مردم بسیار بیشتر است از نفعی که از استفاده از کودها حاصل می شود
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
اگر سمهای دفع افات را هم به ان اضافه کنیددیگر ببینید که چه بر سر خودمان داریم می اوریم.
طلبه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
0
خبر فوری/ پاسخ طلبه مضروب در کرمانشاه در گفتگو با سایت حزب الله کرمانشاه در واکنش به ادعاهای فرمانده انتظامی استان در گفتگو با فارس

آدرس:
http://www.hezbollah-k.com/1054-%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%D9%8A%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9--%D8%B7%D9%84%D8%A8%DA%AF%D9%8A%D9%85--%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF--%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9B%D8%A7%D8%B2--%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%8A--%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1--%D9%85%D8%AA%D8%A3%D8%B3%D9%81%D9%85--.html
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
2
ما فائزه هاشمی و دستجردی را دیدید اما عباس شیبانی و دری نجف آبادی را ندیدید؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
خاک بر سر 598
مهم اینه که دستجردی در طول دورا مسئولیتش زحمت کشید.
همچین میگن کارگزاران یکی ندونه ...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
1
شما فائزه هاشمی و دستجردی را دیدید اما عباس شیبانی و دری نجف آبادی را ندیدید؟
امام خمینی:میزان حال فعلی افراد است
خانم دستجردی انسانی متدین و ولایی هستند
سیدمهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
26
9
واقعا شما هم با برکناری خانم وزیر موافقید نکنه منافع شما هم با ادامه ی کار خانم دستجردی در خطر افتاده بود یعنی شما و جریان انحرافی؟بعیده.این رو جدی میگم ما نفهمیدیم مشکل خانم وزیر چی بود میشه یه کم بگید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
4
1
دستجردی وزیر احمدی نژادو سخنگوی لاریجانیهااااااااااااااااااااااااابود احمدی نژاد خوب کاری کرد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: