آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۹
رئیس‌جمهور با اشاره به اظهارات خود در روز ۲۲ بهمن گفت: من در آن سخنرانی درباره امام زمان‌(عج) صحبت کردم.

به گزارش 598 به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره جمع‌بندی پایانی بودجه سال 92 گفت: بررسی بودجه در هیئت دولت به پایان رسیده و کارهای نهایی آن همانند چاپ باقی مانده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه منظور شما از «زنده باد بهار» چیست و برخی از سخن شما تعبیر انتخاباتی کردند گفت: مگر همه چیز در این مملکت انتخاباتی است من در آن سخنرانی درباره امام زمان(عج) صحبت کردم.

رئیس‌جمهور درباره نرخ ارز و دلار در بودجه سال 92 گفت: نرخ نفت در بازار و با توجه به متغیر‌های سیاسی تعیین می‌شود.

احمدی‌نژاد همچنین در پاسخ به سوال دیگری در مورد سخنان اوباما در اجلاس سالانه سازمان ملل متحد گفت: من هنوز در این باره چیزی نشنیدم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره برگزاری جشنواره عشایر گفت: عشایر و همه آنان به وطن و تولید تعهد دارند و  همچنین صداقت و ایمان آنها از صفات و خصوصیات سرزمین ماست.

رئیس جمهور همچنین درباره حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: من به ملت اعتماد کامل دارم و بعضی‌ها که تردید می‌کنند و به فضاهای دیگری می‌روند در واقع در خود آنها تردید درست شده است. مردم ما مردمی متعهد به انقلاب و یک ملت تاریخ‌ ساز هستند.

وی افزود: هیچ موقع در سی و چهار  سال گذشته در مورد عظمت ملت ایران و انقلاب تردیدی در دل من ایجاد نشده است.

رئیس‌جمهور در پاسخ به سوال دیگری درباره بحث زنده‌باد بهار گفت: شما می‌خواهید بگویید زنده باد پاییز؟ آیا شما سخنرانی مرا گوش داده‌اید؟ تاکید می کنم یک بار دیگر آن را گوش بدهید.

احمدی نژاد در پاسخ به سوال دیگری درباره مذاکرات هسته‌ای گفت: من موضع خود را در روز 22 بهمن اعلام کردم. ما از مسئله هسته‌ای عبور کرده‌ایم.

وی درباره بازدید کارشناسان از پارچین گفت: ما هم اکنون یک تیم تخصصی در این مورد تشکیل داده ایم و هیچ چیز را فراتر از قانون قبول نمی کنیم.

همچنین رئیس‌جمهور از برگزاری یک جلسه مطبوعاتی جداگانه در خصوص بودجه در هفته آینده با حضور اصحاب رسانه خبر داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: