آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۶۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۱

تبلیغات

 • پایگاه خبری پیامک نور پايگاه خبري تحليلي 598 خبرگزاری آینده روشن
 • کد خبر: ۱۳۹۰۰۲۷17681
  نویسنده: - - ۱۳:۴۵ - ۱:۴۵ ب.ظ

  ۷ شیعه بحرینی اعدام می شوند!


  نیروهای امنیتی و پلیس رژیم بحرین با حمایت و پشتیبانی کامل نیروهای اشغالگر عربستان سعودی تاکنون ده ها شهروند معترض را به شهادت رسانده و زخمی کرده اند و تعداد زیادی را نیز ربوده اند که سرنوشتان نامعلوم است.

  خبرنگار افتخاری ما از منامه پایتخت بحرین خبر داد که رسانه های بحرینی حامی رژیم آل خلیفه اعلام کرده اند که این رژیم تلاش می کند گروهی از شیعیان قیام کننده که در درگیری های چند روز پیش باعث به هلاکت رسیدن دو نیروی پلیس بحرین شدند را به اعدام محکوم کند.

  وی در ادامه افزود: دادستان نظامی بحرین عزم خود را جزم کرده که از دادگاه عالی این کشور حکم اعدام چند قیام کننده که توسط نیروهای پلیس بازداشت شده اند را بگیرد. تعداد این افراد بازداشت شده که به دست داشتن در کشته شدن این دو نیروی پلیس متهم هستند، هفت نفر است.

  خبرنگار ما در ادامه افزود: دادستان نظامی بحرین تلاش می کند به دادگاه عالی این کشور ثابت کند که اقدام این هفت نفر اقدامی تروریستی بوده است.

  گفتنی است این اقدام در حالی انجام می شود که نیروهای امنیتی و پلیس رژیم بحرین با حمایت و پشتیبانی کامل نیروهای اشغالگر عربستان سعودی تاکنون ده ها شهروند معترض را به شهادت رسانده و زخمی کرده اند و تعداد زیادی را نیز ربوده اند که سرنوشتان نامعلوم است.

  منبع:شیعه آنلاین

  نظرات بینندگان
  غیر قابل انتشار: ۰
  انتشار یافته: ۱
  ناشناس
  |
  IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
  |
  ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۸
  0
  0
  اتهام وارد شده به اين هفت نفر، صرفاً جهت ايجاد رعب ووحشت بوده ... وهيچ دليل مستند در دست حكومت كه نيست، بلكه ده ها فيلم ويدئويي نشان مي دهد اين اتهام امكان پذير نبوده ...

  نظر شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: