آخرین اخبار
کد خبر: ۱۶۶۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۶
در حالیکه فیلمبرداری «متروپل» مدتی است به پایان رسیده تدوین آن هنوز آغاز نشده است. دلیل اصلی توقف پروژه، مشکلات مالی است که گریبانگیر فیلم تازه مسعود کیمیایی شده است.

به گزارش بانی فیلم، کیمیایی در این رابطه گفت: «فیلمبرداری «متروپل» به سختی به پایان رسید و در واقع اگر لطف دوستان نبود این اتفاق نمی‌افتاد، چرا که اکثر همکاران هنوز قسط آخر قراردادشان را دریافت نکرده‌اند.»

او در خصوص سرمایه‌گذاری این پروژه گفت: «محمدرضا ارباب صادقی به عنوان تهیه کننده برای تولید این فیلم زحمت زیادی کشید، اما تعهدات مالی‌اش به همین اندازه‌ای بود که برای پروژه هزینه کرد. بعد از این اتفاق در اواخر فیلمبرداری تهیه کننده‌ای پا پیش گذاشت که یک «بیزنس‌من شاعر» بود! به نظرم شاعر خوبی هم هست. به ما اعلام کرد هزینه تولید فیلم را تقبل می‌کند. حتی عنوان کرد که پول تهیه‌کننده اول را هم می‌دهد تا او از پروژه انصراف دهد، اما مدتی گذشت و خبری از این سرمایه‌گذار نشد تا دست ما برای آغاز مراحل فنی در پوست گردو بماند!»

قرار است مونتاژ «متروپل» را مصطفی خرقه پوش و صداگذاری آن را اسحاق خانزادی انجام دهد. پروژه تازه مسعود کیمیایی در حالی در مرحله فنی به دلیل مشکلات مالی متوقف مانده که طی سال‌های گذشته نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی برای پروژه‌های فیلمسازان جوان و تازه کار هزینه‌های زیادی متقبل شده‌اند.

«متروپل» داستان زنی به نام خاتون است که در یک نیمه شب به یک باشگاه بیلیارد پناه می‌آورد.

مهناز افشار، محمد رضا فروتن، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، شقایق فراهانی، سحر دولتشاهی، یوسف مرادیان، تینا پاکروان بازیگران اصلی این فیلم هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: