آخرین اخبار
کد خبر: ۲۶۴۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۲
عبدالحميد احمدي معاون وزير ورزش از احتمال بالاي رفع مشکل عدم پخش مسابقات فوتبال در ايران مي‌ گويد.
به گزارش پایگاه 598، دکتر احمدی در این باره گفت: با توجه به ساختار کلی در ایران به نظر نمی‌ رسد اتفاقی که رخ داده ادامه دار باشد و به نظر من با توجه به اینکه مدیریت ها در نهادهای مختلف تصمیم گیری در ایران چندان هم از هم دور نیستند، مشکل عدم ورود دوربین ها برای ضبط مسابقات فوتبال به زودی حل می‌ شود.

احمدی در صحبت های خود به روند مذاکره فدراسیون فوتبال و صداوسیما اشاره می‌ کند و می‌ گوید: صداوسیما سال گذشته مبلغی در حدود 18 میلیارد تومان را برای پرداخت به فدراسیون در نظر گرفته بود که این رقم امسال قابل افزایش بود و به نظر من می‌ شد آن را تا سطح 30 تا 35 میلیارد تومان بالا برد. اما فدراسیون فوتبال تصمیمش بر دریافت حق پخش 60 میلیارد تومانی بود که به نظر من منطقی به نظر نمی‌ رسید چون این رقم با نرخ سال گذشته اصلا نمی‌ خواند و شما برای افزایش دریافتی همواره باید روی یک شیب منطقی حرکت کنید.

به گفته این معاون وزیر ورزش امروز مناف هاشمی از وزارت ورزش برای گفت‌وگو با مسوولان صداوسیما با ایشان قرار دارد و امید می‌ رود گره حق پخش به سرعت باز شود. احمدی می‌ گوید: امسال تبلیغات دور زمین از عدد قبلی به حدود 160 میلیارد تومان برای 2 سال رسیده که به هر حال فدراسیون نمی‌ تواند نقش صداوسیما را در این افزایش درآمد نادیده بگیرد. به نظر من نباید کار به سمتی می‌ رفت که صداوسیما کلا از ماجرای پخش فوتبال پا پس بکشد. اساسا اگر شما در ایران زندگی می‌ کنید نمی‌ توانید با روش های اروپایی و سرمایه داری کار را پیش ببرید. به هرحال تلویزیون ما دولتی است و خصوصی نیست و این روش در ایران به نتیجه نخواهد رسید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: