آخرین اخبار
کد خبر: ۲۸۸۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴
محرابی تاکید کرد: با توجه به اینکه پیش از این نیز رعایت ماده 18 قانون مطبوعات به خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ابلاغ شده است یکی از شروط دریافت یارانه در دوره های آتی وجود اطلاعات شناسنامه‌ای در بخش ثابتی از صفحه اصلی سایت خواهد بود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم: مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، شناسنامه‌دار بودن پایگاه‌های خبری را یکی از شروط لازم برای دریافت یارانه عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، حسن محرابی با بیان اینکه مطابق تبصره 3 ماده 1 قانون مطبوعات، تمام نشریات الکترونیکی مشمول مواد این قانون هستند، اظهار داشت: طبق ماده 18 قانون مطبوعات تمام رسانه‌ها موظفند نام صاحب امتیاز، مدیر مسئول و آدرس دفتر رسانه را در محل ثابتی درج کنند که محل پیشنهادی برای رسانه‌های فضای مجازی، بخش «درباره ما» است.

محرابی با اشاره به سیاست شفاف‌سازی معاونت مطبوعاتی طی یک سال گذشته، بر لزوم شناسنامه‌دار شدن همه پایگاه‌های خبری دارای مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعات تاکید و اضافه کرد: با توجه به اینکه پیش از این نیز رعایت ماده 18 قانون مطبوعات به خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ابلاغ شده است یکی از شروط دریافت یارانه در دوره های آتی وجود اطلاعات شناسنامه‌ای در بخش ثابتی از صفحه اصلی سایت خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: