آخرین اخبار
کد خبر: ۲۸۹۴۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸
مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نامه ای را خطاب به ویزر امور خارجه کشور نوشته است و در آن خواستار برخورد قاطع، انقلابی و در شأن ملت ایران در مذاکرات شده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، محمدرضا شرف الدین مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نامه ای را خطاب به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه نوشته است که در زیر می‌خوانید.

«برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ظریف

مقام محترم وزارت امشور خارجه

سلام علیکم

این روزها ملت و دولت برآمده از اراده آنان در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخی خود قرار گرفته اند. اگر بگوییم در یکی از گردنه ها و یا به کلام قرآن عقبه های دشوار و سرنوشت ساز قرار دارند، محمل نگفته ایم.

ملت بزرگ و سرافرازمان تا اینجا با عظمت و افتخاری شایسته نام اسلام و ایران به پیش آمده اند هر چند در دستگاه های متولی کشور و نظام در گذشته کسانی بوده اند که به دلیل حقارت های شخصیتی و یا عدم شناخت صحیح مردم و یا ساده لوحی و بی تدبیری نتوانسته اند حق جایگاه خود را برای ملت ادا کنند، لذا با برخورد ملت روبرو شده اند و ملت راه عزت و استقلال را به اشاره رهبر فرزانه خود پیموده اند. به همین سبب ما بنا بر احساس تکلیف، بر خود لازم دانستیم که تذکری برادرانه به شما که سکاندار عزت و اقتدار ملت در عرصه بین المللی هستید بدهیم.

برادر عزیز و بزرگوار، «فاین تذهبون»

زمانی که شما دیپلماسی لبخند در مذاکرات هسته ای را در پیش گرفتید، ما برخلاف بعضی تحلیل گران و یا ناظران و حتّی دست اندرکاران که با دیده تردید به این دیپلماسی می نگریستند، هرگز تردید نداشتیم و مطمئن بودیم که غرب این بازی را بهتر از شما بلد است. زیرا کفر و نفاق در ذات دیپلماسی سکولاریسم و لیبرالیسم نهادینه شده است و در پشت لبخندهای شیطانی آنها بغض و کینه ای عمیق نسبت به اسلام و ایران نهفته است، هر چند شما بنابر آموزه های دینی و انقلابیتان هر آنچه اظهار می دارید از روح صداقت و راستی برخوردار است.

برادر عزیز چه خوب است همه از ملت خود بیاموزیم، خشم و نفرت ملّت نسبت به توهین کنندگان به مقدساتشان و حامیان آنها را به روشنی می توان دید.

توهین به ساحت قدسی پیامبر اکرم صل الله علیه وآله توسط فرانسویان، تجاوز به خاک کشور مستقل، دوست و برادر سوریه و ترور سازمان یافته افرادی از جبهه مقاومت در جنوب سوریه توسط محور تروریسم و خشونت در منطقه و جهان یعنی اسراییل جنایتکار و حمایت آمریکا و غرب از تروریسم تکفیری همه در یک راستا قرار دارند.

خود نیک می دانید که امروز ملت ایران، بلکه هر مسلمان آزاده ای از شما چه انتظار دارد؟ برخورد قاطع، انقلابی و در شأن ملت بزرگ ایران.

مطمین باشید قدم زدن با شیطان هر چند در بهشت باشد، نه تنها از الفبای مقاومت بیرون است، بلکه موجب تحمیل خسارات جبران ناپذیر بر شما و ملت خواهد بود.

همه موظفیم که از خود مراقبت کنیم که شیطان سوگند خورده است که ما را فریب داده، اغوا کند. مبادا به درخت ممنوعه و میوه آن نزدیک شوید که تعرض به عزت ملی موجب اخراج از بهشت استقلال و امنیت خواهد شد.

برای شما آرزوی توفیق روزافزون، سلامتی و خدمت به ملت شایسته و عزیز ایران را دارم.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: