آخرین اخبار
کد خبر: ۳۴۹۸۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸
روز گذشته و پس از اظهارات نماینده دادستان تهران در هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی و افشای ماجرای تبادل نامه‌های این متهم به بیرون از زندان توسط خواهرش، خبری مبنی بر بازداشت یکی از خواهران متهم نفتی در فضای مجازی منتشر شد و این در حالیست که امروز هر دو خواهر بابک زنجانی همچون جلسات قبل در دادگاه حضور دارند.
به گزارش پایگاه 598، روز گذشته و در جریان هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی متهم ردیف اول پروده فساد نفتی،  نجفی نماینده دادستان تهران به افشای ماجرای تبادل نامه‌‌های این متهم از زندان به بیرون از سوی خواهرش بابک زنجانی پرداخت. 
 
نجفی در ارتباط با دستورات زنجانی از زندان به همکاران خودش تصریح کرد: جدولی توسط وی از زندان طراحی شد جدولی که می‌خواست منشا پول ۱۵ میلیارد را نشان دهد که بابک زنجانی از زندان طی نامه‌ای به خواهرش گفت: دیگر با (چ) ارتباط نگیرید و (م) ایمیل را طبق روال هر ۱۵ روز یکبار به وزارت اطلاعات ارسال کند و ایمیل را در DRAFT قرار دهد و به همین شکل جدول را برای هر تاریخ مشخص برای شرکت آی وان تهیه کند که آنها بدانند (م) با بازپرس ارتباط دارد و از جدول و پرینت هیچ اطلاعی ندارد.
 
نماینده دادستان تصریح کرد: در ذیل جدولی که مجدداَ تهیه می‌شود زنجانی به (چ) و (م) قید می‌کند که متأسفم در این شرایط شما نیز درگیر شده اید، جدول ضمیمه انتخاب من است و آن را تکمیل و ارسال کنید، مطالب را از ۱ تا ۱۵ پر کنید و غلط دیکته‌ای نداشته باشید، از شماره ۱ تا ۱۵ مبالغ شرکت آی وان را وارد کنید یعنی ۴۶۰۰ مورد را اضافه کنید، تاریخ را مرتب کنید تا تاریخ های من در لابه لای تاریخ های آی وان بنشیند.
 
نجفی ادامه داد: (چ) اعلام کرد که فایل را پرینت گرفتم و برای افرادی که زنجانی خواسته بود ارائه کردم و پس از بازداشت زنجانی پانزدهم هر ماه برای بازپرس پرینت هم ارائه می‌کردم و گزارش به صورت اتوماتیک نمی‌آمد بلکه پانزدهم هر ماه آن را آماده و در DRAFT می گذاشتیم.
 
نماینده دادستان: خواهر زنجانی گفت شخصی به نام (ف) نامه‌هایی برایم می‌آورد 
 
نماینده دادستان در ادامه به اظهارات خواهر متهم نفتی اشاره کرد و گفت: از وی سوال شد بگویید شخصی که در زمان دستگیری در کنار شما بوده چه کسی است؟ وی پاسخ داد: شخصی به نام (ف) گاهی از زندان برایم نامه می‌آورد و تعداد دقیق نامه‌ها را نمی‌دانم؛ اما به طور کلی ۱۰ نامه به من دادند که اکثر نامه‌ها پیگیری کارهایی بود که باید انجام می‌شد. 
 
نجفی ادامه داد: از خواهر متهم نفتی سوال شد که پرینت آی وان چطور ارسال شد؟ که وی گفت: نامه آی وان خطاب به من نبود و فقط از طریق شرکت قابل انجام بود و خارج از سیستم شرکت قابل انجام نبود، خانم (چ) گفته بود که زنجانی گفته جدول را باید در سایتش بگذارند و آن را آپدیت کنند و فقط می دانم هر ماه باید در سایت قرار می گرفت.
 
خواهران بابک زنجانی امروز در دادگاه حضور داشتند
 
پس از این اظهارات نماینده دادستان تهران خبری مبنی بر بازداشت یکی از خواهران بابک زنجانی پس از برگزاری هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهم نفتی در فضای مجازی منتشر شد و این در حالیست که امروز هر دو خواهر متهم نفتی همچون جلسات قبل در دادگاه حضور دارند.
 
بر این اساس مشخص می‌شود این خبر کذب بوده و صحت ندارد و بنابر اظهارات دیروز نماینده دادستان تهران خبر بازداشت خواهر بابک زنجانی به مدت‌های قبل و در جهت تکمیل تحقیقات این پرونده برمی‌گردد و به دیروز مربوط نمی‌شود.

برچسب ها: بابک زنجانی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: