آخرین اخبار
کد خبر: ۳۷۸۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳
مهاجم با سابقه استقلال این فرصت را داشت که در فینال جام حذفی توانایی خود را نشان بدهد اما این اتفاق نیفتاد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از "ورزش سه"، با شروع نیمه دوم وقت های اضافه بازی با ذوب آهن پرویز مظلومی سرمربی استقلال ترجیح داد آرش برهانی را وارد زمین بازی کند تا او بتواند با استفاده از تجربه اش تیمش را در بخش تهاجمی کمک کند اما این اتفاق نیفتاد. برهانی در دقایق پایانی در موقعیتی که خودش بود و رشید مظاهری با ضربه سری بی دقت توپ را به بالای دروازه زد تا بهترین فرصت استقلال برای قهرمانی در جام حذفی از دست برود.
 
اما این تمام ماجرا نیست چراکه برهانی طبق برنامه ریزی از قبل طراحی شده کادرفنی استقلال قرار بود ضربه پنالتی چهارم استقلال را بزند و یکی از دلایلی که مظلومی او را در نیمه دوم وقت های اضافه وارد زمین کرد همین بود. اما در اتفاقی عجیب مطع شدیم که برهانی حاضر به پنالتی زدن نشد و همین موضوع کادرفنی استقلال را ناچار کرد که این پنالتی حساس را به علیرضا رمضانی بدهد.

 
این اتفاق در حالی افتاد که انتظار می رفت برهانی با توجه به تجربه ای که دارد در آن موقعیت حساس پنالتی می زد و به تیمی که در آن سال ها بوده کمک می کرد. شاید اگر برهانی پنالتی را می زد و ضربه اش گل می شد دیشب استقلالی ها در خرمشهر جشن قهرمانی برپا می کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: