خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: از توكّلت تو را همين بس كه براى خود روزى رسانى جز خداوند سبحان نبينى.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۳۷۸۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
به گزارش پایگاه 598 به نقل از بانک ورزش، آنچه دوشنبه شب در برنامه نود به تصویر کشیده شد، مشتی بود از خروارها مشکلی که در طول فصل باشگاه استقلال با آن دست به گریبان بود. وقتی پرویز مظلومی به جلسه شبانه یک بازیکن بزرگ با فرهاد مجیدی اشاره می‌کند، به خوبی می‌توان دریافت که این باشگاه با چه مشکلاتی دست به گریبان بوده است. حالا می‌فهمیم که استقلالی که ماه‌ها و هفته‌ها صدرنشین لیگ برتر بود و در جام حذفی هم فینالیست محسوب می‌شد، چرا و به چه دلیل همه داشته‌هایش را بر باد داد.

اکنون این پرسش پیش روی ما قرار دارد که در باشگاه استقلال چه خبر است و چه کسانی تصمیم‌گیرنده و تصمیم‌ساز هستند. به نظر می‌رسد مشکلاتی که استقلال را به حاشیه برد و عامل ناکامی این تیم در کوران لیگ بود، همچنان پا برجاست و در پروسه انتخاب مربی جدید هم خودش را نشان می‌دهد. از یک سو مسوولان باشگاه سراغ علیرضا منصوریان رفته‌اند و از سمت دیگر با این گزینه مخالفت می‌شود و عده‌ای خواستار حفظ مظلومی هستند که در این دسته، منصور پورحیدری نقش پررنگی دارد. با آمدن منصوریان، منافع گروهی در باشگاه به خطر می‌افتد و بازیکن‌سالاری – همان چیزی که مظلومی در مصاحبه‌اش اشاره کرد – به شکل دیگری در تلاش است تا در پروسه انتخاب سرمربی دخالت کند.

حرف‌های مظلومی، اختلافات محرز در هیات مدیره، چند دستگی، بازیکن‌سالاری و الی آخر. پس به اندازه کافی دلیل و برهان برای ناکامی در مجموعه استقلال هست و حالا هر کسی می‌خواهد هدایت این تیم را برای فصل آینده در دست بگیرد، باید بداند با چه مجموعه‌ای طرف است و با شناخت کافی نیمکت استقلال را تحویل بگیرد. مجموعه مدیریتی استقلال هم باید از فصل پرفراز و نشیب گذشته درس گرفته باشند و بدانند که در این مسیر شاید در ابتدا بدون مشکل پیش بروند اما این ره سرانجام به ناکجاآباد ختم می‌شود. شاید به همین دلیل است که مدیریت باشگاه در همین ابتدای راه می‌خواهد در انتخاب مربی سفت و محکم وارد شود و در طرف مقابل علیرضا منصوریان – که بخت اصلی تصاحب هدایت استقلال به شمار می‌رود – شرط و شروطی برای پذیرفتن مسوولیت فنی تیم دارد و از کانون هواداران گرفته تا مدیریت باشگاه، روی همه این بخش‌ها انگشت گذاشته و خواستار اصلاحات جدی و تغییر رویه است.
از قدیم گفته‌اند، بار کج به مقصد نمی‌رسد؛ استقلال در همین ابتدای کار باید بارش را صاف کند و اگر می‌خواهد در انتهای لیگ خوشحال و شاد باشد، مهیا و آماده در مسیر پر پیچ و خم لیگ وارد شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: