خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: از توكّلت تو را همين بس كه براى خود روزى رسانى جز خداوند سبحان نبينى.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۰۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷
طی روزهای اخیر شایعه پیوستن احسان حاج صفی به استقلال مطرح شده و گفته می شود منصوریان تلاش زیادی کرده تا این بازیکن را به جمع ستاره های تیمش اضافه کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از بانک ورزش، در زیر مصاحبه ای از حاج صفی مشاهده می کنید که در تاریخ 31 خرداد سال 90 انجام شده است. مصاحبه ای که ستاره سپاهان رسما در آن اعلام کرده یک پرسپولیسی است. در بخشی از این مصاحبه آمده؛

گفتي اگر در سال 87 به عنوان يك پرسپوليسي يا استقلالي زننده آن گل آن هم در سن 17 سالگي و در يك بازي حساس مي‌شدي، رسانه‌ها بيشتر به تو بها مي‌دادند. حالا به خاطر اين قضيه دوست نداري روزي حضور در يكي از اين دو تيم را تجربه كني؟

 

نه. چون به يكي از اين دو تيم بروي خواه ناخواه وارد حاشيه مي‌شوي و من هم اصلا حاشيه را دوست ندارم. به عقيده من حاشيه ول كن بازيكناني كه در استقلال يا پرسپوليس حضور دارند نيست. همانطور كه گفتم دوست ندارم زياد با رسانه‌ها در ارتباط باشم و شايد به همين دليل هم طي اين چند سال، دو بار دعوت عادل فردوسي‌پور را براي حضور در برنامه نود رد كردم.


مي‌خواهي بگويي بازيكنان بزرگ نبايد به استقلال يا پرسپوليس بروند؟
من كاري به ساير بازيكنان ندارم و فقط نظر شخصي خودم را عنوان كردم. دوست ندارم وارد حاشيه شوم، پس هيچ‌وقت استقلالي يا پرسپوليسي نمي‌شوم و اگر در ايران باشم، فقط براي سپاهان بازي مي‌كنم. البته اين را هم بگويم كه از بچگي پرسپوليسي بودم، ولي مصلحت بود به اين تيم نروم.

در زیر مصاحبه ای از حاج صفی مشاهده می کنید که در تاریخ 31 خرداد سال 90 انجام شده است. مصاحبه ای که ستاره سپاهان رسما در آن اعلام کرده یک پرسپولیسی است. در بخشی از این مصاحبه آمده؛
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: