آخرین اخبار
کد خبر: ۴۰۸۵۱۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
«عاصمه جهانگیر» گزارش‌گر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران روز دوشنبه در سخنانی که مداخله مستقیم در امور قضایی ایران است، نسبت به وضعیت برخی زندانیان سیاسی ابراز نگرانی کرده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، «عاصمه جهانگیر» گزارش‌گر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران در سخنانی که مداخله مستقیم در امور قضایی ایران است، نسبت به وضعیت برخی زندانیان سیاسی ابراز نگرانی کرده است.

به نوشته «خبرگزاری اسپوتنیک» یک مقام دفتر سازمان ملل متحد در ژنو سوئیس سخنانی را به نقل از عاصمه  جهانگیر بیان کرد.

خانم جهانگیر در این زمینه با خطاب کردن مجرمان سیاسی ایران به عنوان «مدافعان حقوق بشر» گفته است: «من عمیقا در زمینه ادامه حبس مدافعان حقوق بشر در ایران که بر اساس جرایم مبهم دستگیر شده‌اند، نگرانم. آن‌ها در حالی که زندگی‌شان در خطر قرار دارد و در اعتراض به قانونی بودن بازداشتشان هستند به حال خود رها شده‌‌اند.»

عاصمه جهانگیر پاکستانی پس از «احمد شهید» به عنوان گزارش‌گر ویژه جدید سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران انتخاب شد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
0
0
مثلا شما از این زنک که تا خرخره در کثافت و منجلاب غرب است چه توقعی دارید . قیافه اش مثل ادمهای دیگر است اما چیزی از ادمیت در او نمیتوان دید چون فقط دستورات غرب را اجرا میکنند و برای این تیپ ادمها غرب هم پول کمتری میپردازد و هم نتیجه بهتری میگیرد و اینها ابرویی ندارند که بخواهند از دست بدهند مثل بان کی مون و خیلی های دیگر .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: