آخرین اخبار
کد خبر: ۴۱۶۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به امدادرسانی به ۲۸۷۰ تن از هموطنان و مسافران نوروزی اشاره کرد و افزود: در این مدت، ۴۰۹ نفر نجات یافته اند و ۲۸۴ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، مرتضی سلیمی درباره انجام عملیات در طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۹۶، گفت: از ۲۵ الی ۲۸ اسفند ماه نزدیک به ۵۸۹ ماموریت امداد و نجات انجام شده است که از این تعداد ۳۱۱ مورد آن یعنی ۵۳ درصد ماموریت‌ها، مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.

وی افزود: همچنین در این مدت به ۲۸۷۰ تن از هموطنان و مسافران نوروزی از سوی امدادگران سازمان امداد و نجات هلال احمر، امدادرسانی شده است. در این ماموریت‌ها تاکنون  ۴۰۹ نفر نجات یافته‌اند و ۲۸۴ نفر هم به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

سلیمی با اشاره به ارائه خدمات درمان سرپایی به مسافران نوروزی، گفت: در این مدت به 1010 تن از هموطنان در سراسر کشور خدمات درمان سرپایی ارائه شد، به علاوه ۱۴۹ نفر اسکان اضطراری یافته اند و ۸۰۰ نفر از مسافران نوروزی نیز اسکان داده شده‌اند.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، به گفته رئیس سازمان امداد و نجات، ۶۹ مورد عملیات رهاسازی نیز  در همین مدت انجام شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: