خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۱۸۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
بذرپاش گفت که با در نظر گرفتن مصلحت کلان جبهه انقلاب اسلامی و بر اساس حجت شرعی و عقلی که با مشورت فعال و همراهان انتخاباتی‌اش داشته، تصمیم به عدم ثبت نام گرفته است.
به گزارش پایگاه 598، مهرداد بذرپاش پس از انصراف از ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملّت عزیز و جوانان بزرگوار

نظر به آخرین وضعیت صحنه انتخابات کشور و ضرورت هم گرایی، هم افزایی و هم آوایی نیروهای انقلاب اسلامی و در شرایطی که همه نخبگان و مردم بر پایان بخشیدن مدیریت ناکار آمد دولت خسته که باعث آزار مردم شده است اتفاق نظر دارند، اینجانب با در نظر گرفتن مصلحت کلان جبهه انقلاب اسلامی و بر اساس حجت شرعی و عقلی که با مشورت بزرگواران فعال و همراهان انتخاباتی ام داشتم، علی‌رغم اعتماد بالای اعضای جبهه مردمی انقلاب اسلامی و دعوت فرزندان و خانواده شهدا، جوانان، گروه‌ها و تشکل‌های علمی و دانشگاهی، تصمیم به انصراف از ثبت نام در انتخابات پیش رو نمودم.

ان شاءالله تعالی برنامه ها، ظرفیت ها و انگیزه های متراکمی که تا کنون در برنامه های انتخاباتی حقیر تجمیع شده است در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیاده سازی اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی و تحقق اهداف بالای انقلاب و کشور عزیزمان قرار خواهم داد.

به طور قطع نسل سوم امیدوارتر و پویا تر و با نشاط تر از گذشته و با تأسی از آرمان پیر جماران و رهبر عزیز ادامه مسیر خواهد داد.

به امید ایرانی آباد و سر افراز
سرباز کوچک رهبری و مردم
مهرداد بذرپاش

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: