آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۱۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
تداوم ایفای نقش نامزد پوششی!
علاوه بر دست رد مراجع به درخواست دیدار، اعتراضات مردمی به کارنامه دولت، می تواند دلیل قانع کننده دیگری برای رهسپارنشدن روحانی به قم تلقی شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از کانال خبر فوری قم، یکی از دلایل عزیمت نکردن روحانی به قم را شاید بشود به نارضایتی مراجع عظام تقلید از عملکرد دولت تدبیر و امید ربط داد. همین چند صباح پیش بود که بیشتر مراجع قم ضمن ابراز انتقادات عیان، عملکرد دولت اعتدال در زمینه های مختلف به خصوص بیکاری جوانان و رکود را مورد چالش قرار دادند.

همین انتقادهای توفنده، دست و دل روحانی به عنوان رئیس جمهور مستقر و نامزد انتخابات آینده ریاست جمهوری را در سفر به مذهبی ترین شهر ایران لرزانده که مبادا به قم برود و پشت درب بیوت مراجع با عبارت «حاج آقا وقتی برای دیدار ندارند» مواجه شود یا اگر هم بخت یارش شود و ملاقاتی دست دهد، آنچه از محتوایش به رسانه ها درز کند، فقط انتقاد باشد و انتقاد.

علاوه بر دست رد مراجع به درخواست دیدار، اعتراضات مردمی به کارنامه دولت، می تواند دلیل قانع کننده دیگری برای رهسپارنشدن روحانی به قم تلقی شود. قمی ها که هفته گذشته در استقبال از نامزد رقیب روحانی اجتماع بی سابقه در مصلای قم و خیابان های اطراف آن برگزار کردند، احتمالا خیلی تمایل و اشتیاقی برای شنیدن سخنان دیگری ندارند.

در چنین شرایطی، چه بهتر برای روحانی که یار پوششی اش یعنی اسحاق جهانگیری سختی سفر به جان بخرد و خود را باز هم ضربه گیر رئیسش کند.

به گزارش پایگاه ۵٩٨، بر اساس نظرسنجی های دو مرکز معتبر افکارسنجی در استان قم تا پایان روز سه شنبه ٢۶ اردیبهشت، سید ابراهیم رئیسی با ۶۱ درصد پیشتاز نظرسنجی های از مردم این استان بوده و پس از آن حسن روحانی با رای ٣۵ درصدی در جایگاه بعدی قرار دارد.

این در حالی است که بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته در سایر نقاط کشور نیز اقبال به سید ابراهیم رئیسی با اختلاف کمی از حسن روحانی پیش گرفته است.
برچسب ها: روحانی ، قم ، انتخابات
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: