آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۱۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

به گزارش پایگاه 598، محمد فیضی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه هم‌اکنون شاهد برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی هستیم که به همین منظور حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای به مردم توصیه می‌شود.

وی افزود: من انتشار لیست انتخاباتی را تکذیب می‌کنم و این شایعه‌ای بیش نیست که به‌نظر من یک موضوع غیراخلاقی بوده و متاسفانه برخی به بی‌اخلاقی‌هایی در این زمینه پرداخته‌اند که پیگیری‌های قانونی را به دنبال خواهد داشت.

 نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: مردم ولایتمدار و غیور استان اردبیل بار دیگر در صحنه‌های حساس و سرنوشت‌ساز کشور حضور خواهند داشت و با میثاق‌های امام راحل تجدید پیمان خواهند کرد.

فیضی بیان کرد: خنثی شدن نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان با حضور پرشور و باشکوه مردم تحقق می‌یابد و مردم این موضوع را  امروز با حضور در پای صندوق‌های رأی به دنیا نشان می‌دهند.

وی تصریح کرد: از مردم استان انتظار داریم که به شایعات و اعمال غیراخلاقی توجهی نکنند و انتخابی آگاهانه و بابصیرت داشته باشند، چرا که این موارد سبب انحراف ذهن مردم و در نتیجه سبب ایجاد مشکلات بزرگی می‌شود که باید مورد توجه واقع شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: