آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۱۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱
رئیس ستاد انتخابات استان قم بابیان اینکه میزان مشارکت استان قم در انتخابات تا به این لحظه ۷۴ درصد بوده است، گفت: حضور مردم در انتخابات تا این لحظه ۵۸۰ هزار نفر بوده است.
 به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، احد جمالی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تصمیم گرفته‌شده در رابطه با تمدید ساعت اخذ رأی در استان اظهار داشت: تمام حوزه‌هایی که متقاضی دارند بنا شد که تا آخرین نفر آرای آن‌ها اخذ شود.

وی بابیان اینکه میزان مشارکت استان قم در انتخابات تا به این لحظه 74 درصد بوده است، گفت: به‌طور طبیعی قطعاً تا ساعت 24 امشب زمان اخذ رأی طول خواهد کشید.

رئیس ستاد انتخابات استان قم حضور مردم در انتخابات را تا این لحظه 580 هزار نفر بیان کرد و گفت: میزان مشارکت در استان قم تقریباً سه درصد از متوسط کشور بالاتر است.

جمالی با اشاره به  زمان و نحوه اعلام نتایج انتخابات در استان قم ابراز کرد: پس از رأی‌گیری اولویت نخست با انتخابات ریاست جمهوری است و نتایج انتخابات ریاست جمهوری تا عصر روز شنبه اعلام و بعدازآن شمارش آرای شوراهای شهر و روستا آغاز خواهد شد و احتمالاً شاید تا یکشنبه‌شب نتایج اولیه استان قم مشخص شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: