آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از عملیات نفس‌گیر پلیس و دستگیری آدم ربای کودک چهار ساله در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: سردار محسن خانچرلی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر ربایش کودک چهار ساله به نام «امیرمحمد» در شهرستان بهارستان، با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی صحنه جرم در شهرستان بهارستان، دریافتند فردی ناشناس با مشخصات ظاهری قد بلند و سن میانسال باخودرو پرشیا سفید رنگ در ساعت ۱۲ ظهر ۲۳ خرداد ماه، کودک چهار ساله را ربوده است.

سردار خانچرلی افزود: در ادامه تحقیقات پلیس، هویت فرد آدم ربا بدست آمده و مشخص شد کودک ربوده شده به استان قزوین منتقل شده و در آنجا رها که با تداوم تحقیقات پلیس معلوم شد، کودک رها شده را پلیس استان قزوین پیدا و آن را تحویل اداره بهزیستی داده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با ردزنی آدم ربا در شهر تهران، با هماهنگی مقام قضائی و در عملیاتی ویژه پس از شناسایی خودرو پرشیا متعلق به آدم ربا در شهر تهران موفق به دستگیری وی شدند.

وی با اشاره به دستگیری آدم ربا در کمتر از ۲۴ ساعت بیان داشت: متهم انگیزه خود را انتقام جوئی و تسویه حساب شخصی عنوان کرد، که در این راستا پرونده ای تشکیل و در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: