آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۴۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از گرفتاری اشرار مسلح در کمین تکاوران پلیس خبر داد و گفت: اعضای باند اشرار به چهار فقره قتل مسلحانه و مجروح کردن دو نفر دیگر اعتراف کردند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات دقیق این خبر، بیان داشت: تیم های تکاوری پلیس به منظور حفظ امنیت جامعه در محورهای فرعی منطقه "کورین" حین گشت زنی با اشرار مسلح درگیر شدند.  
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از مدتی درگیری مسلحانه و با توجه به آتش پر حجم تکاوران پلیس، سه شرور مسلح به همراه دو قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات مربوطه دستگیر شدند و در پاکسازی منطقه درگیری توسط تیم های عملیاتی پلیس، 148 کیلو تریاک از این اشرار و قاچاقچیان کشف شد.  
 
این مقام ارشد انتظامی به سابقه دار بودن متهمان اشاره و بیان داشت: اعضای این باند مسلح جهت تحقیقات بیشتر به مقر پلیس منتقل شده و تحت تحقیقات تخصصی قرار گرفتند.  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه متهمان دارای سوابق قتل و درگیری مسلحانه بودند، افزود: این اشرار مسلح در تحقیقات تخصصی تیم های اطلاعاتی پلیس، به حمل مسلحانه مواد مخدر، انجام چهار فقره قتل مسلحانه و زخمی کردن دو نفر دیگر اعتراف کردند.  
 
سردار رحیمی ضمن بیان اینکه، این اشرار مسلح پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضائی معرفی شدند، افزود: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش جامعه را به خطر اندازند به شدت و قاطعیت برخورد می کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: