آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
نماینده شورای شهر:
اعضای شورای شهر تهران نسبت به نحوه تبلیغات بر بدنه اتوبوس‌ها انتقاد کردند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، مهدی چمران در سیصدوپنجاه‌وسومین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه حضرت علی (ع) شهید جهل و تعصب کور شد، گفت: این جهل همان چیزی است که امروزه نیز موجب به شهادت رسیدن عده‌ای از مسلمین می‌شود.

در ادامه این جلسه احمد دنیامالی با تأکید بر لزوم آخرین نگاه به برنامه پنج ساله دوم شهر تهران گفت: امسال چهارم برنامه است و باید اندازه‌گیری از تمامی شاخص‌های کمی انجام شود.

در ادامه این جلسه اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: هر گونه تبلیغ بر شیشه اتوبوس‌ها ممنوع است با این وجود اتوبوس‌های شهر با این تبلیغات شبیه به اتوبوس‌های زندان‌ها شده است و مسافرانی که داخل اتوبوس سوارند نمی‌دانند که در کجا هستند و پنجره اتوبوس‌ها امکان باز و بسته شدن ندارد.

مهدی چمران در جلسه روز یکشنبه به موضوع ذی حسابان شورا پرداخت و گفت: ذی حسابان چشم و گوش شورا و شهرداری در مناطق هستند.

علیرضا دبیر هم گفت: هر چه ذی حساب قوی‌تر و حسابرسی بهتر و هرچه حسابرسی بهتر باشد بودجه سال آینده شهرداری قوی‌تر خواهد بود.

اسماعیل دوستی نیز در این رابطه گفت: ذی حسابان مناطق و سازمان‌ها افرادی با تجربه هستند که عموماً پایان دوران خدمتی خود را طی می‌کنند و بهتر است نیروهای جوانتر برای فراگرفتن تجربیات در کنار آنها قرار داده شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: