آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۴۸۳۵
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
فرمانده کل سپاه:
سردار سرلشکر محمدعلی جعفری تصریح کرد، دولت بدون تفنگ، توسط دشمنان تحقیر و تسلیم خواهد شد. سپاه در عرصه محرومیت زدایی و سازندگی فعالیت می‌کند نه اقتصادی و اگر این فعالیت‌های سپاه نبود تحریم‌های ادامه‌دار عرصه را بر دولت و کشور تنگ می‌کرد.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جلسه شورای راهبردی سازندگی سپاه در سخنانی اظهار داشت: ما خود را مأمور به حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می‌دانیم و معتقدیم تلاش برای قطع وابستگی معیشت مردم و اقتصاد کشور، از مصادیق اصلی این حفاظت و حراست است.

وی با اشاره به برخی انتقادها و اظهارنظرها پیرامون فعالیت‌های سپاه در حوزه سازندگی کشور تأکید کرد: سپاه هرگز متقاضی کار اقتصادی نبوده است. ما به درخواست دولت‌ها و با اصرار آنها و بدون اینکه حتی دولت، به بسیاری از تعهدات خود در قبال سپاه عمل کنند، وارد عرصه سازندگی شدیم.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه سپاه فعالیت اقتصادی و انتفاعی نمی‌کند، فعالیت‌های ما در عرصه محرومیت زدایی، سازندگی و خنثی سازی راهبردهای دشمن برای فشار اقتصادی به کشور است، افزود: نمی‌شود که آقایان کارهای سخت را با کمترین منافع به سپاه واگذار کنند و به پروژه هایی که سپاه می‌سازد افتخار کنند، اما در مقابل و در حالیکه هزاران میلیارد تومان بابت پروژه‌ها بدهکارند علیه سپاه با بی انصافی حرف بزنند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اگر فعالیت‌های سازندگی سپاه نبود، تحریم‌های ادامه دار تاکنون عرصه را بر دولت و کشور تنگ می‌کرد، گفت: مبنای ما این است که باید ایران را بدون اتکا به بیگانگان بسازیم، همانطور که فازهای مختلف پارس جنوبی و پالایشگاه ستاره خلیج فارس و بسیاری از سدهای عظیم کشور و صدها پروژه بزرگ دیگر در طول سال های اخیر با روحیه جهادی و انقلابی به ثمر نشسته است.

وی بیان داشت: ما معتقدیم بیگانگان فقط به فکر منافع خود و دوشیدن ایران هستند و نتیجه اعتماد به آنها هم، جز سرافکندگی و مواجه شدن با خیانت‌های پی در پی نتیجه دیگری نخواهد داشت.

سرلشکر جعفری با تأکید بر اینکه ما در این راه از سرزنش‌ها نمی‌هراسیم، خاطر نشان کرد: ممکن است ما را صاحبان تفنگ معرفی کنند، بله صاحب تفنگ که سهل است ما صاحب موشک‌های دشمن شکن هستیم و آن‌ها را علیه دشمنان و برای حفاظت از نظام، مردم و امنیت ایران اسلامی به کار می‌گیریم و معتقدیم دولتی که تفنگ نداشته باشد توسط دشمنان تحقیر و سرانجام تسلیم می شود.


فرمانده کل سپاه تأکید کرد: در شرایطی که ملت ایران بیش از هر زمان دیگری به فداکاری سربازان و اقتدار تفنگ‌ها و موشک‌هایش نیاز دارد، هجمه غیرمنصفانه به سپاه اهداف دیگری را به ذهن متبادر می‌کند که فعلا برای حفظ وحدت درباره آن سکوت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ما احساس می‌کنیم این قبیل اظهارات با هدف ایجاد دو قطبی‌های کاذب، فرافکنی و فرار از عمل به تعهدات در زمینه معیشت مردم و اقتصاد کشور انجام می‌شود اظهار داشت: این روش‌ها دیگر جواب نخواهد داد و اراده سپاه و بسیج بر این است که همانطور که در تأمین امنیت ملت ایران نقش آفرین است به هر شکل ممکن و درحد توان در مسیر سازندگی کشور، جبران ناکارآمدی موجود، بهبود معیشت و کاهش آلام اقتصادی مردم، باز هم به دولت کمک کنیم.


* سپاه نیوز
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
1
1
شکی نیست که سپاه خار چشم دشمنان داخلی و خارجی مملکت است و انهایی که سپاه را میکوبند...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
1
1
فرمانده غزیزم - من و تنها فرزندم و همسرم بقربان یک تار موی شما - چرا نگران و ناراحتی - ما که دشمن داخلی خود را خوب می شناسیم و القائات آنان را بر مسئولینی که برای گرفتن چند ده رای چه الفاظ و عملکرد زشتی از خود بجا نهادند می دانیم - انتظاری از آنان نیست - با امید به الطاف الهی و با قوت و قدرت و تحت زعامت رهبر عزیز به پیش که انتظار همه منتظران مهدی از سبز قامتان سبز پوش عمل به تکلیف است ولو بلغ ما بلغ - ما نیز آماده اهدا جان خود و تقدیم آن در راه شما که همان راه اسلام و شهدا است هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
1
1
از اتفاق این سازندگی شدید و بدون هزینه برای دولت داره میشه بلای جانتان !!!! چون دولت خوب میداند که کاری آنچنانی از دست اینهمه وزیر ووکیل و مدیرانش بر نمیاید و سپاه دارد روز به روز بر گرفتاری ها و معضلات مملکت پیروز میشود و خودی نشان میدهد بخصوص در مورد رسیدگی به !! مناطق محروم و افرا دفرودست جامعه و حاشیه نشینان و حتی شروع به ساخت و ساز سر پناه برای گرفتاران و ناتوانهای جا معه !! همین سرپناه سازی ها برای ضعفا و رسیدگی حد اقلی پزشگی به مناطق محروم دولت را دچار اضطراب کرده است چون بااینهمه هزینه و اضافه حقوقها و بگیر و ببند ها دریغ از رسیدگی باین اقشار جامعه !!!سپاه غیور و غیرتمند حت اگر از اتوبان سازی به شمال و دوطبقه کردن خیابانهای مثل تهرانی ها بکاهد و بپیردازد به همین ساخت زیر بناهای مردم فرودست !! یقین دولت ناتوان حرفی برای گفتن نخواهد داشت و باید سپاه عزیز بشدت چنین روشی را گسترش بدهد بااین امکاناتی کهدر دست دارد !! چون فردا بااین بهانه سازی ها و تحریمهای مشکوک ؟؟ سپاه را از وسایل اولیه و ضروری که بکار این مناسبتها بیاید همین دولتها محروم خواهند کرد !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
1
1
طرف با خرش آمد شهر از روي پلي كه ساخته بودند رد شد و بعد پل را منفجر كرد. وقتي درخواست ميكنند تا پروژه هاي سنگين اقتصادي را سپاه انجام دهد برادر ما هستند و وقتي آماده شد سپاه مي شود دولت اقتصادي با تفنگ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
1
1
اگرسپاه نبود کشورهم بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
1
1
درود بر سرلشکر جعفری فرمانده شجاع سپاه
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
1
1
ایران بدون رهبری و سپاه هیچه
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
0
1
اوج بی انصافیه که اینا زحمات سپاه رو نادیده میگیرن .اقتدار ایران به رهبری و سپاه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
0
1
امام خمینی (ره):
اگرسپاه نبود کشور هم نبود,
غیور مرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
0
1
رهبر عزیز میماند وهمیشه سلامت باشد. 4سال هم صبر میکنیم ... سپاهیان وبسیجیان و ولایتمداران سلامت باشند.
غیور مرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
0
1
سپاه مدافع انقلاب وکشور ونظام ومطیع رهبر است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: