آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۶۲۴۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
برادر خلیل ذوالفقاری گفت: فردی شرور که حالت عادی نداشته با عربده کشی و جسارت به روحانیت از پشت به برادرم حمله کرده و با کاتر به گردنش ضربه زده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از آفتاب ری، این درگیری بین یک فرد شرور که هویتش هنوز مشخص نشده و یک روحانی به نام خلیل ذوالفقاری 47ساله که قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری و امام جماعت محله دیلمان شهرری است، اتفاق افتاد.

برادر خلیل ذوالفقاری اظهار داشت: فرد مهاجم حالت عادی نداشته و از پشت به برادرم حمله کرده است.

وی افزود: این فرد شرور به روحانیت توهین کرده و در حال عربده کشی از پشت سر امامه برادرم را برداشته و با کاتر به گردنش ضربه زده که برادرم کاتر را از دست وی گرفته و در پی آن دستش نیز زخمی شده است.

وی ادامه داد: برادرم که بلافاصله به بیمارستان منتقل شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت و دقایقی پیش از اتاق عمل خارج شد و عملش موفقیت آمیز بود.

وی تصریح کرد: برادرم به هوش آمده است و وضعیت جسمانی اش رو به بهبود است.

وی با بیان اینکه هویت فرد ضارب مشخص نشده و علت دقیق ماجرا نیز معلوم نیست، گفت: در ابتدا به نظر می رسید که به دلیل مسئله امربه معروف و نهی از منکر این اتفاق افتاده است ولی اینطور نبوده و طبق گفته های برادرم و فیلمهای مداربسته مترو، این فرد با قصد جسارت حمله کرده است.

لازم به ذکر است؛ در پی این درگیری پلیس مستقر در ایستگاه مترو با مشاهده این حادثه، وارد صحنه شده و به فرد شرور اخطار می دهد ولی وی بدون توجه به فرمان پلیس به درگیری و شرارت ادامه می دهد و به سمت پلیس نیز حمله می کند که درنهایت پلیس مجبور به تیراندازی شده و به پای وی شلیک می کند که منجر به کشته شدن فرد شرور می شود.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
یاور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
0
0
از پلیس وقت شناس و شجاع تشکر می کنم.تا کی شاهد شهادت بچه های مذهبی و یا مجروحیتشان توسط اوباش و چاقو کش های بی شرف بود؟!
وقتی بچه های ما به شهادت می رسند،شروع می کنند حدیث و روایت جور کردن که عف فلان است و بهمان!
بعد هم طرف با ایجاد جو روحی و روانی و تلطیف آلام خانواده شهدا،عف می گیرند.چه کسی این سنت غلط را برای مجرمان مشروبخوار، مزاحم نوامیس مردم و چاقو کشهای با سوابق شرارات چندگانه و لجن های جامعه مجاز کرده؟غلط کرد کسی که این باب را باز کرد.اگر ناموس خودش تعرض می شد یا افراد نسبی خودش چنین دچار قتل و جرح می شد، عف می کرد؟!
هرگز!


تا کی اینقدر تناقض و طبقه خاص ایجاد کردن و آزادی عمل به اعمال مجرمانه علیه بچه های مذهبی و بسیجی؟

شخصا از طرف بسیاری خانواده های مذهبی و شجاع از اقدام بجا و شجاعانه پلیس مترو تشکر می کنیم.

نیروی انتظامی....تشکر....تشکر
روحانی پاک سیرت....تشکر....تشکر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: