آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۸۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
پیمانکار طلبکار از شهرداری منطقه دو قم دست به خودسوزی زد
به گزارش پایگاه 598، یکی از پیمانکاران پروژه های شهرداری منطقه شش قم به دلیل آنچه که گفته می شود طلبکاری از شهرداری منطقه داشته پس از ماه ها دوندگی برای دریافت بدهی خود که به نتیجه ای نرسید صبح امروز در شهرداری منطقه دو دست به خودسوزی زد.

با وجود تلاش مردم برای خاموش کردن آتش اما صدمات رسیده به این شخص جدی بوده  که پس از اعزام به بیمارستان به دلیل وخامت حال وی احتمالا برای درمان به یکی از بیمارستان های تهران اعزام می شود.

شهرداری مناطق دو و شش در یک محل می باشد.

تکمیلی...
جزئیات حادثه خودسوزی مقابل شهرداری منطقه 2 قم

مديركل روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قم گفت:‌ خطر جاني فردي كه در مقابل شهرداري منطقه دو اقدام به خودسوزي كرده بود برطرف شده است.

حمیدرضا عابدی خرسند با اشاره به حادثه خودسوزی فردی در مقابل شهرداری منطقه دو شهرداری قم اظهار کرد: اکنون خطر جانی فرد برطرف شده و زیر نظر پزشکان است و نماینده شهرداری در آن بخش حضور دارد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت نیاز اگر پزشکان تأیید کنند فرد به تهران منتقل می شود زیرا بیمارستان تخصصی سوختگی در تهران است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم یادآور شد:‌ سوختگی از یکی از دستانشان شروع شده است و درصد سوختگی زیاد حاد نیست و مسئله خاصی برای وی به وجود نیامده است.

وی با بیان اینکه اکنون امکان سؤال از فرد در زمینه دلیل حادثه وجود ندارد گفت:‌ باید شرایط فرد به حد نرمال برسد تا حادثه علت‌یابی دقیق شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: