آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۸۸۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
اظهارات علیرضا منصوریان باعث واکنش پیشکسوتان این تیم شده تا نسبت به آن انتقادات جدیدی را وارد کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایلنا: رضا رجبی، پیشکسوت استقلال در خصوص صحبت‌های منصوریان مبنی بر اینکه برخی از پیشکسوتان استقلال در 35 سال گذشته نبوده و یا در جاده تندرستی حضور داشته‌اند و اکنون با استفاده از فرصت به انتقاد از شرایط این تیم می‌پردازند، واکنش نشان داد. او در این خصوص گفت: واقعا جای تاسف دارد که چنین صحبت‌هایی مطرح می‌شود. هر بازیکنی اگر یک دقیقه هم در استقلال بازی کند پیشکسوت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: به منصوریان یک توصیه دارم و اگر وجود دارد اسم بیاورد تا ما هم پاسخ دهیم. البته که ایشان همیشه ادعا می‌کند حرفش را رو می‌زند ولی ما که چیزی ندیدیم. این صحبت‌ها فرافکنی است. باید قبول کنیم استقلال خوب  بازی نمی‌کند و به قول این جدیدی‌ها قدرت یک پخ روی دروازه حریف را هم ندارد! البته فکر می‌کنم منصوریان دوست دارد همه از تیمش تعریف کنند و بگویند به به استقلال چه خوب است.

مدافع اسبق استقلال در ادامه انتقاداتش افزود: 13 سال با پیراهن استقلال بازی کردم و 200 بخیه از این دوران یادگار دارم. اگر من پیشکسوت استقلال محسوب نشوم ایشان که استقلال را ول کرد و به آلمان رفت پیشکسوت است؟ من حتی در مراسم روز ترحیم و هفتم پدرم هم برای استقلال بازی کردم هیچ منتی هم نیست چون این تیم را دوست داشتم و برایم مهم بودند.

رجبی در ادامه انتقاداتش صحبت‌هایی را متوجه عضو هیات مدیره این باشگاه کرد و گفت: آقای قراب! تا زمانی که از این کادرفنی حمایت کنی آدم خوبی هستی، البته با شناختی که از ایشان  (قراب) دارم هیچ وقت اشتباهات را نمی‌گوید چون فقط دوست دارد باشد! دیروز مصاحبه کرد وقتی خواندیم نفهمیدیم بالاخره استقلال مشکل فنی دارد یا خیر؟

پیشکسوت استقلال که به شدت از شرایط کنونی این تیم ناراضی است در ادامه انتقاداتش گفت:  نمی‌دانم در وزارت ورزش چه خبر است! مگر آنها متولی استقلال و پرسپولیس نیستند؟ آقایان مردم را در استادیوم کتک زدند هیچ کسی هم نیست این موضوع را پیگیری کند. جالب است با افرادی که مردم را کتک زده‌اند دوستان عکس سلفی می‌گیرند!

رجبی در ادامه ادعایی نیز مطرح کرد و در این رابطه گفت: من به منصوریان می‌گویم از نظر فنی خیلی از تو سرترم! دیروز خواندم ایشان لیست درست کرده برای کسانی که انتقاد می‌کنند و کسانی که تعریف می‌کنند؟ مگر دوران مدرسه  و مهد کودک است که لیست خوب و بد داریم؟ یک دورهمی در استقلال به وجود آمده که همه مجبورند از تیم تعریف کنند. دو نفر که دوست ایشان هستند، یک نفر که بازیکن سابق پاس بوده آن یکی هم شاهینی است؛ اینها که استقلالی‌ها محسوب نمی‌شوند. بعضی‌ها ادعای استقلالی بودن دارند و این روزها پای هواداران را وسط می‌کشند بعد جای طلب خودشان تلویزیون مدیرعامل را برده بودند! خیلی حرف‌ها از این دوستان هست که الان زمان گفتن آن نیست اما اگر دوست داشته باشند می‌توانم احترام به هواداران و عشق به آنها را از سوی اینها با ذکر مثال‌هایی بگویم!

رجبی در ادامه با اشاره به فرصت طلبی برخی از دوستان مدعی در این زمینه گفت: واقعا جای تاسف دارد شبانه با منصور پورحیدری عکس می‌گرفتند اما همه سایت‌ها می‌فهمیدند آنها در بیمارستان حضور دارند اما این روزها یک نفر برای طلب این مرحوم پا پیش نگذاشت و حتی یک مصاحبه‌ نکرد تا مبادا افتخاری ناراحت شود! ولی این را بدانید امثال افتخاری‌ها باید افتخار کنند که پیشکسوتان استقلال را از نزدیک ببینند.

رجبی در پایان گفت: بدترین نتایج تاریخ استقلال در این دو سال اخیر بوده است. فقط  مانده بود به علی دایی ببازیم. یک بار هم نشده ایشان در مصاحبه‌هایش بگوید اشتباه کردم ما شش گل از العین خوردیم قرار بود کمترین تغییر در استقلال به وجود بیاید اما نصف تیم عوض  شد از این به بعد هر وقت استقلال بد بود ما تعریف تیم را می‌کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: