آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد با بیان اینکه مسیر تشییع شهید حججی در نجف‌آباد اعلام شد گفت: در حال حاضر کمیته‌های مختلفی برای برگزاری مراسم تشییع شهید حججی برنامه‌ریزی شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
به گزارش پایگاه 598، عطاالله شریعتی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان در ارتباط با برگزاری مراسم تشییع شهید محسن حججی اظهار داشت: به دلیل اینکه هنوز زمان ورود پیکر شهید حججی به نجف‌آباد مشخص نیست زمان برگزاری مراسم تشییع هم قطعی نیست.

وی با اشاره به جزییات برنامه‌ها افزود: هر روزی که مراسم تشییع شهید برگزار شود فردای آن روز مراسمی در حسینیه فاطمه الزهرا(س) نجف آباد برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد با بیان اینکه محل خاکسپاری شهید در یادمان شهدای گلزار شهدای نجف آباد است، گفت: در حال حاضر کمیته‌های مختلفی برای برگزاری مراسم برنامه‌ریزی شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی با تأکید بر این مسئله که تمامی کمیته‌ها در آماده باش کامل به سر می‌برند ادامه داد: برنامه‌های تشییع و خاکسپاری مشخص شده و به محض اینکه خبر قطعی ورود شهید به شهرستان نجف آباد اعلام شود فعالیت اجرایی کمیته‌ها تشریح می‌شود.

شریعتی‌نیا با اشاره به محل استراحت تشییع کنندگان تصریح کرد: برای اسکان و استراحت تشییع کنندگان آموزش و پرورش، لشکر 8 نجف اشرف و شهرداری آماده و در مسیر مراسم تشییع هم موکب‌های استقبال از مردم توسط هیئت‌های مردمی راه‌اندازی شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد با بیان اینکه در حال حاضر برنامه‌ای برای تشییع شهید در اصفهان نداریم، گفت: در حال حاضر تنها برگزاری مراسم تشییع در تهران و نجف آباد قطعی است.

وی با اشاره به مسیر تشییع شهید اظهار داشت: مسیر تشییع پیکر شهید حججی از میدان بسیج به سمت میدان آزادگان و گلزار شهدا از ساعت 8:30 روز ورود شهید به شهرستان خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: