آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۱۳۲۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
در حالی که اداره کل ورزش و جوانان استان قم باید نسبت به بی حرمتی های صورت گرفته در مسابقات کشتی یادگار امام عذرخواهی کند، در اقدامی تعجب آور از خبرنگاران شکایت کرده است!
به گزارش پایگاه 598 به نقل از قم نیوز، اداره کل ورزش و جوانان استان قم در اقدامی عجیب و غیر قابل باور از رسانه ای که اخبار حضور  بی حجاب یک زن در مسابقات کشتی استان قم را پوشش داده اند، شکایت کرده است.

این اداره کل که عملکرد آن در برگزاری مسابقات کشتی با انتقاد رسانه ها نیز روبرو شد،‌ با فرار به جلو به جای عذرخواهی از مراجع تقلید، مردم قم و آستان مقدس کریمه اهل بیت به سبب بی حرمتی انجام شده در شهر کریمه اهل بیت، و علی رغم نامه استاندار قم در ممنوعیت شکایت از رسانه ها، نسبت به شکایت از کانال خبر فوری قم اقدام کرده است.

ماجرای بی حرمتی در مسابقات کشتی چه بود؟
در مسابقات کشتی یادگار امام که در شهر مقدس قم و در تیرماه امسال برگزار شد، ناظر خارجی مسابقات در هنگام برگزاری مسابقه،‌ حجاب اسلامی را رعایت نکرد و این عدم رعایت حجاب در جوار حرم کریمه اهل بیت، پس از انتشار در کانال های تلگرامی با اعتراض شدید مردم روبرو شد.

در این مسابقات همچنین اتفاق دیگری نیز افتاد. هنگام حضور وزیر ورزش در سالن،‌ یکی از جملات رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز که بر دیوار سالن مسابقات نقش بسته بود،‌ پایین کشیده شد و پس از عکس العمل نماینده قم در مجلس شورای اسلامی،‌ و با خروج وزیر ورزش از سالن،‌ دوباره به جای خود برگشت.

این اقدام توهین آمیز نیز از دید خبرنگاران مخفی نماند و در کانال های تلگرامی آنها انعکاس یافت که موجب عصبانیت بیشتر اداره کل ورش و جوانان استان قم شد.

انتقام از خبرنگاران با شکایت در دادگاه
پس از این بود که اداره کل ورزش و جوانان استان قم از یکی از کانال های پر مخاطب استان قم در تلگرام که توسط خبرنگاران با سابقه اداره می شود،‌ شکایت کرد. در این شکایت، مدیر این کانال به نشر اکاذیب متهم شده است این در حالی است که همگان آن را دیده اند و در حافظه دوربین ها نیز ثبت شده است.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Ireland
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
0
0
این مسائل را جدی بگیرید. هدف همه این نهادهای بین المللی اعم از سیاسی و ورزشی و علمی و فرهنگی تحکیم سلطه فکری و ترویج ارزشهای لیبرالی است.
عبدالله عبداللهی
|
Germany
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
0
0
خودکرده راتدبیرنیست
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: