آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۲۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
سردار رحیمی:
سردار رحیمی گفت: از این افراد دستگیر شده 6 قبضه تفنگ بادی و ساچمه ای کشف شد و طی صحبت هایی که از سوی پلیس با آنها انجام شد اعلام کردند که تحت تاثیر القائات یک شبکه ماهواره ای قرار گرفته اند و اکنون اظهار ندامت و پشیمانی می کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: پلیس در چند روز گذشته عاملان تخریب شیشه برخی از بانک ها را دستگیر کردند که این افراد جوانان هیجانی زیر 30 سال بوده که به زودی آزاد می شوند.

سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع خدمات انتظامی در جمع خبرنگاران افزود: برخی از جوانان تحت تاثیر فضای مجازی اقدام به تخریب شیشه برخی از بانک ها در سطح شهر تهران کرده بودند که بلافاصله پلیس پایتخت وارد عمل شد و تمامی آنها را دستگیر کرد.


وی ادامه داد: از این افراد دستگیر شده 6 قبضه تفنگ بادی و ساچمه ای کشف شد و طی صحبت هایی که از سوی پلیس با آنها انجام شد اعلام کردند که تحت تاثیر القائات یک شبکه ماهواره ای قرار گرفته اند و اکنون اظهار ندامت و پشیمانی می کنند.


رییس پلیس پایتخت تاکید کرد: قطعا با این افراد با اغماض و عطوفت اسلامی برخورد خواهیم کرد، چرا که در شرایط هیجانی دست به تخریب شیشه برخی از بانک ها زدند و به احتمال زیاد به زودی از سوی پلیس آزاد می شوند.


جمعه شب گذشته افرادی اقدام به تخریب و شکستن شیشه های چند بانک با استفاده از تفنگ ساچمه ای کردند.
به گفته رییس پلیس پایتخت، این افراد با انجام شیطنت و به صورت یک بازی بچه گانه اقدام به شلیک تیر ساچمه ای و شکستن شیشه برخی از شعبات بانک های پایتخت کرده بودند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: