آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۲۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
مشاور مدیرعامل سایپا درباره شرایط تعویض خودرو‌های ثبت نامی ساندرو با تندر ۹۰ گفت: شرکت سایپا به متقاضیان اعلام کرده در صورت نیاز می‌توانند نسبت به تعویض خودرو اقدام کنند و این مسئله ارتباطی با افزایش قیمت و کمبود خودرو در شرکت ندارد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، روز گذشته در خبر‌ها اعلام شده بود، بر اساس بخشنامه‌ای که اخیرا با امضاء مدیر عملیات فروش و امور نمایندگی‌های گروه خودرو سازی سایپا منتشر شده، نمایندگی‌های این خودرو ساز موظف شده اند به مشتریانی که خودرو ساندرو با گیربکس پیشرفته JHO با موعد ­تحویل اردیبهشت ماه ثبت نام کرده اند، اطلاع دهند، این شرکت امکان تحویل ساندرو در موعد مقرر را ندارد و نوع خودرو قابل تحویل به تندر ۹۰ با گیربکس پیشرفته JHO تغییر کرده است.

براساس این بخش نامه حتی امکان تغییر رنگ نیز وجود ندارد و مشتریان صرفا می‌توانند خودرو تندر ۹۰ را با همان رنگی که ساندرو را ثبت نام کرده اند تحویل بگیرند.

مجتبی نظری؛ مشاور مدیرعامل سایپا درباره شرایط تعویض خودرو‌های ثبت نامی ساندرو با تندر ۹۰ گفت: شرکت سایپا به متقاضیان اعلام کرده است در صورت نیاز می‌توانند نسبت به تعویض خودرو اقدام کنند و این مسئله ارتباطی با افزایش قیمت و کمبود خودرو در شرکت ندارد.
برچسب ها: سایپا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: