آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۲۸۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
پیکه بازیکن قابل احترامی است /
وحید امیری می‌گوید به لطف زحمات کارلوس کی‌روش و بچه‌ها همه دنیا از جای خود بلند شدند و برای ایران دست زدند.

به گزارش پایگاه 598، وحید امیری می‌گوید به لطف زحمات کارلوس کی‌روش و بچه‌ها همه دنیا از جای خود بلند شدند و برای ایران دست زدند.

بدون کوچک‌ترین تردیدی وحید امیری یکی از بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی روسیه محسوب می‌شود. هافبک چپ‌ پای پرسپولیس در این رقابت‌ها حسابی خوش درخشیده است. شنیدن تازه‌ترین حرف‌های وحید امیری خالی از لطف نیست.

حیف شد. می‌شد به اسپانیا نبازیم و حداقل بازی مساوی شود. قبول داری؟
ببینید ما نه امکانات اسپانیا را داریم و نه به اندازه این تیم بازی تدارکاتی انجام دادیم، اما با تمام وجود جنگیدیم تا ثابت کنیم شأن فوتبال ایران پایین‌تر از برخی تیم‌ها نیست.

البته مردم از نوع بازی شما راضی هستند.
همین برای ما کافی است. خوشحالیم که باعث خوشحالی مردم شدیم. به لطف زحمات کارلوس کی‌روش و زحمات بچه‌ها ثابت کردیم ایران تیم قابل احترامی است. امروز تیم ایران به جایگاهی رسیده که تمام دنیا از جای خود بلند شدند و برای تیم کشورمان دست زدند.

منظورتان تعریف و تمجید امثال پیتر اشمایکل، سویل کمپبل، کریس ساتن، ریو فردیناند و... است.
همین دیگر! خیلی خوشحال‌کننده است. امیدوارم باز هم بتوانیم باعث خوشحالی مردم شده و توجه کارشناسان و بزرگان فوتبال جهان را به خود جلب کنیم.

یعنی می‌توانید جلوی پرتغال برنده شوید؟
از تجربه بازی با اسپانیا مقابل پرتغال استفاده خواهیم کرد. باید تمرکز خودمان را باز هم بالاتر ببریم.

جواب سؤال‌مان را ندادی. آیا می‌توانید با شکست دادن پرتغال به مرحله بعدی جام جهانی روسیه صعود کنید؟
به هر حال انسان به امید زنده است. الان ۳ امتیاز داریم و با ۳ امتیاز دیگر می‌توانیم صعود کنیم. شک نکنید با دعای خیر مردم ایران و همت بازیکنان می‌توانیم شگفتی‌ساز شویم.

یک لایی هم به پیکه انداختی؟
به این مسائل فکر نمی‌کنم. آن اتفاق یک لحظه در بازی پیش آمد و خیلی درگیر آن نیستم.

چرا؟
به هر حال پیکه فوتبالیست قابل احترامی است. من هم خدای ناکرده برای کوچک کردن کسی آن حرکت را انجام ندادم. فقط تصمیم گرفتم توپ را جلو ببرم و آن حرکت به ذهنم رسید... ولی باز هم تأکید می‌کنم پیکه برایم قابل احترام است.

کاش مهدی طارمی آن پاس را تبدیل به گل می‌کرد.
احتمالاً اشکال از سانتر من بوده است.

شکسته‌نفسی می‌کنی! به هر حال ما می‌توانستیم به اسپانیا گل بزنیم و بعد از خوردن گل اتفاقی از حریف نمایش خوبی ارائه دادید.
ما اول نباید گل می‌خوردیم و تاکتیک تیم این بود. بعد از گل خوردن تغییر تاکتیک دادیم و در مجموع فکر می‌کنم خوب و آبرومندانه بازی کردیم.

نتیجه بازی با پرتغال را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟
اهل پیش‌بینی نیستم. امیدوارم خوب و آبرومندانه بازی کنیم.

در پایان حرف خاصی نداری؟
از وزارت ورزش و مسئولان فوتبال تشکر می‌کنم. شاید امکانات درخور نام تیم ملی نباشد، اما برای موفقیت باید وقت گذاشت و هزینه کرد.

منبع: خبر ورزشی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: