آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۳۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
FATF و سراب رفع تحریم‌ها؛
رهبر انقلاب نظر خود را درباره FATF صریحاً اعلام کردند و امثال این کنوانسیون‌ها را قرارداد استعماری دانسته‌اند، اما کسانی می‌خواهند با نامه‌پراکنی مفاد درخواست FATF را به کشور بقبولانند و می‌گویند این لوایح چهارقلوی FATF به‌معنی پذیرش آن نیست.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598/ محمدصادق شهبازی؛ عده‌ای هستند که این روزها سخنرانی انقلابی می‌کنند ولی از آن‌طرف در پشت پرده فشار می‌آورند که  FATF تصویب شود و سعی می‌کنند با رویکرد سلطنتی دهان بقیه را ببندند و بگویند که رهبری چنین نظری دارد درصورتی‌که رهبر معظم انقلاب صریحاً نظر خود را درباره این لایحه دادند.

رهبر انقلاب نظر خود را درباره FATF صریحاً اعلام کردند و امثال این کنوانسیون‌ها را قرارداد استعماری دانسته‌اند، اما کسانی می‌خواهند با نامه‌پراکنی مفاد درخواست FATF را به کشور بقبولانند و می‌گویند این لوایح چهارقلوی FATF به‌معنی پذیرش آن نیست.

پشت‌بند هر کار خلاف و ریاضت و فشار به مردم و واردات می‌گویند: در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی.

کسانی که می‌خواهند این لایحه استعماری را به ما بخورانند باید بدانند که مشکلات کشور با این لوایح حل نمی‌شود و اگر اراده ندارند به مردم بگویند خسته شده‌اند و کنار بروند.

 اگر مسئولین اراده ندارند، نسل سوم و چهارم آماده‌اند اقتصاد مقاومتی را اجرا کنند.

ما به‌عنوان نسل سوم و چهارم انقلاب حاضریم از چندصد جوان انقلابی در لایه سیاست‌گذاری تا ده‌ها هزار جوان انقلابی در لایه اجرا مانند سال‌هایی که جوانان انقلابی جهاد سازندگی را پیش بردند، حاضریم اقتصاد مقاومتی را پیش ببریم. اگر مسئولان اراده ندارند ما برای ادامه این مسیر حاضر به مبارزه و ایستادگی هستیم.

 وظیفه جبهه انقلاب در چهار ماه آینده

۶۲ روز فرصت ازدست‌رفته و تا اجرا موج اول تحریم‌ها ۲۸ روز و تا اجرای موج دوم ۱۱۸ روز فرصت هست. جبهه انقلاب از دانشجو تا طلبه تا نماینده مجلس تا فلان بسیج مسجد منطقه دورافتاده و... در این فرصت باید چند کار را موردتوجه قرار دهد:

1- مطالبه اجرای اقتصاد مقاومتی: باید موارد عینی و همه‌فهم اقتصاد مقاومتی را مطالبه کنیم مثل سهمیه‌بندی بنزین که یک دوره تحریم‌های دشمن را بی‌اثر کرد، وضع قانون مالیات بر دلالی، حذف دلار و استفاده از ظرفیت‌های موجود مردمی.

2- تریبون مردم شدن: برخی‌ها می‌خواهند بین جبهه انقلاب و مردم فاصله بیندازند. جبهه انقلاب باید صدای مشکلات مردم بشود. از بعضی بچه‌های بسیج طلاب که در یک هفته اعتراضات بازاری‌ها بین آن‌ها و پیگیر مشکلاتشان بودند، تشکر می‌کنیم.

3- ما باید نمونه‌هایی از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود را نشان دهیم که می‌شود با سرمایه و مشارکت مردم مشکلات را حل کرد.

اگر تا ۱۱۸ روزی که به زمان اجرای تحریم‌ها باقی‌مانده وظیفه خود را انجام ندهیم انقلاب را به‌جایی می‌برند که دست و پای جمهوری اسلامی در همه‌چیز بسته شود.

*عدالتخواهان دانشگاه تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: