آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۳۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
آگاهی والدین از تهدید روانی فرزندان؛
این برنامه که در قسمت های مختلف گیم پلی آن شاهد دیدن ارواح مختلف و جن ها هستیم به طوری طراحی شده است که پس از پایان بازی در ساعات بخصوصی مخصوصا نیمه های شب از طریق شماره های ناشناس با شما تماس گرفته و طوری است که شما فکر می کنید واقعا ارواح و اجنه با شما در ارتباط هستند.
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه 598، چندی است بازی جدیدی در بین مردم و به خصوص قشر نوجوان و کم سن و سال که آسیب پذیرترین قشر سنی می باشند دست به دست می شود. این بازی که بازی مریم نام دارد یک بازی بسیار خطرناک است که بر روی روان و اعصاب افراد تاثیر بسیار بدی دارد و امنیت خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد.


در سال گذشته شاهد این بودیم که چگونه بازی نهنگ آبی در بین مردم به سرعت شناخته شد و تعداد بسیاری از مردم که اکثر آن ها نوجوانان 13 تا 18 سال بودند جان خود را از دست دادند. بازی نهنگ آبی اپلیکیشن و برنامه خاصی نداشت و در آن مراحل بازی طی پیام هایی به کاربران ارسال می شد اما در بازی مریم اپلیکیشن خاصی وجود دارد که با نهایت تاسف در مارکت های معروفی همچون گوگل پلی و اپ استور به راحتی در اختیار افراد قرار گرفته است.

به دلیل دسترسی راحت به این برنامه قطعا افراد بیشتری تحت تاثیر این برنامه قرار خواهند گرفت. بنابراین نیاز است تا برای جلوگیری از آسیب های احتمالی این برنامه آن را بشناسید.

بازی مریم ساخت فردی سعودی است و زبان این بازی عربی است. اما در گیم پلی این بازی زبان انگلیسی نیز وجود دارد که قابل استفاده می باشد. داستان بازی مریم اینگونه است که دختری با نام مریم که 9 سال دارد جنگ زده است و در طی ماجرای جنگ گم شده است و از شما می خواهد که او را به خانه اش برسانید و در طی راه شما شاهد اتفاقات بسیار وحشتناکی هستید.

شاید با خود بگویید این موضوع که چیز خاصی نیست و در حال حاضر بازی های وحشتناک زیادی وجود دارند. اما مسئله اصلی این است که این برنامه به طوری طراحی شده است که تاثیر خود را بر روی روان افراد می گذارد و باعث ترس های مکرر و حتی خودکشی در افراد می شود.

این برنامه که در قسمت های مختلف گیم پلی آن شاهد دیدن ارواح مختلف و جن ها هستیم به طوری طراحی شده است که پس از پایان بازی در ساعات بخصوصی مخصوصا نیمه های شب از طریق شماره های ناشناس با شما تماس گرفته و طوری است که شما فکر می کنید واقعا ارواح و اجنه با شما در ارتباط هستند.


در طول اجرای این برنامه و در محیط های مختلف صداها و تصاویر رعب آوری منتشر می شوند و همچنین تماس های مکرر از این بازی با صداهای ترسناک و جملات وحشتناک است. در هنگام نصب برنامه نیاز است که اطلاعات شخصی از جمله شماره تلفن، آدرس آیدی مجازی، آدرس محل سکونت و … را وارد کنید.

شاید با خود بگویید که اطلاعات غلط وارد می کنم اما این برنامه دسترسی های خاصی را در هنگام نصب نیاز دارد که این دسترسی ها باعث می شوند که بازی مریم به اطلاعات اصلی شما دست پیدا کند. نیاز است تا با کنترل فرزندان ،آگاهی از رفتار فرزندان در شبکه های اجتماعی و پیگیری رفتارهای عجیب و غریب آن ها و همچنین آگاه سازی فرزندان خود از آسیب احتمالی آن ها جلوگیری کنید.

در بازی مریم پس از اتمام مراحل بازی تماس هایی از طرف شماره های ناشناس دریافت می شود که به کاربر این احساس را می دهد که واقعا با ارواح و اجنه در ارتباط است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: