آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۳۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
پرواز هواپیمایی کیش ایر که قرار بود شب گذشته از ترکیه به مقصد تهران انجام شود به تاخیر چند ساعتی موجب سرگردانی مسافران در فرودگاه شد.
به گزارش پایگاه 598، تاخیرهای چند ساعته شرکت هواپیمایی کیش ایر باز هم خبرساز شد. این شرکت که سابقه تاخیرهای طولانی را در کارنامه خود دارد شب گذشته نیز با تاخیر چند ساعته برای پرواز از ترکیه به مقصد تهران باعث سرگردانی و ناراحتی مسافران شد. یکی از مسافرین کیش ایر در متنی که برای سایت 598 فرستاده نوشته است:

الان ساعت 7 صبح است و ما در فرودگاه یکی از کشورها از ساعت 10 شب معطل هستیم. بیش از 200 نفر زن و بچه هم وطنم بلیط ساعت 1 و 40 دقیقه بامداد را داشتند و تا الان که در سالن ترانزیت فرودگاه هستیم و کارت پروازمان را هم گرفته اند، نه مدرکی داریم تا از فرودگاه خارج بشیم و نه کسی جوابگو هست و هیچ کسی از مسولان شرکت #کیش ایر و یا مسئولان دیپلماتیک کشور هیچ حرفی با مردم نزده اند و جوابی نداده اند.

این اتفاق در حالی افتاده که طبق دستورالعمل حقوق مسافر ایرلاین موظف است تاخیر طولانی مدت را از چند ساعت قبل به مسافران اطلاع دهد و پس از پرواز نیز متناسب با میزان تاخیر خسارات احتمالی مسافران را جبران کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: