آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۴۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
در پی مجروحیت دو مأمور کلانتری رسالت مشهد دردرگیری مأموران با شرور مسلح، فرمانده ناجا صبح امروز از مجروحان این حادثه عیادت کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس: در پی مجروحیت دو مأمور کلانتری رسالت مشهد دردرگیری مأموران با شرور مسلح، فرمانده ناجا صبح امروز از مجروحان این حادثه عیادت کرد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی از مجروحان حادثه درگیری پلیس با شرور مسلح در مشهد عیادت کرد.

بر پایه این گزارش، شب گذشته مأموران کلانتری رسالت مشهد در حین گشت‌زنی به موتورسواری که کوله‌پشتی همراه خود داشت مشکوک شده و دستور ایست می‌دهند، اما موتورسوار بدون توجه به فرمان ایست پلیس فرار می‌کند.

در حین عملیات تعقیب و گریز، مأموران موفق به توقف موتورسوار می‌شوند، اما این فرد با سلاح گرم و سرد به سمت مأموران حمله‌ور شده و باعث مجروحیت دو مأمور می‌شود.

گفتنی است در این عملیات متهم مورد نظر دستگیر و در بازرسی از وی دو قبضه سلاح گرم و سرد نیز کشف شد؛ همچنین مأموران مجروح کلانتری نیز با توجه به شدت جراحت وارده به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده ناجا در این دیدار، روند درمانی افسر پلیس و خدمات به دیگر کارکنان ناجا را جویا و سپس از سرباز وظیفه سجاد نوروزی نیز که در این درگیری به ضرب گلوله فرد شرور زخمی شده بود و تعداد دیگری از بیماران این مرکز درمانی، عیادت کرد.

سردار اشتری با احترام به مقام جانبازان سرو قامت نیروی انتظامی بر تکریم، تجلیل و خدمتگزاری به این اسطوره‌های پایداری نظم و امنیت عمومی تاکید کرد.

گفتنی است، ستوانسوم محمود غلامی، افسر گشت کلانتری رسالت مشهد روز شنبه، هنگام دستگیری یکی از اراذل و اوباش مخوف مشهد، با حمله این فرد به ضرب چاقو و شلیک گلوله به درجه جانبازی نائل شد، اما افسر شجاع و سرباز دلیر نیروی انتظامی در برابر فرد شرور مقاومت نشان داد و با وجود خونریزی شدید، این فرد را به ضرب گلوله زمین گیر و دستگیر کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: