آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۴۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
یادداشت؛
مهدی نصیری
به تداوم و اتصال انقلاب اسلامی تا ظهور موعود و منجی انسان و عالم ـ عجل الله تعالی فرجه الشریف ـ امیدواریم  اما با این حال نمی توان فاقد نگرانی بود و احتمال شکست را نداد.

بدترین اتفاق احتمالی  این است که جمهوری اسلامی به دلیل فساد گسترده و لجام گسیخته مالیِ  و دست اندازی چپ و راست به بیت المال و یاس مردم از برخورد لازم و کافی و بازدارنده، دچار ادبار و شکست شود.

اگرهرعاملی موجب شکست شود (که به آسانی نمی شود) مانند حمله نظامی و شرایط سخت اقتصادی و ندانم کاری های مدیریتی و تسلیم  در برابر زیاده خواهی های آمریکا و ...  شاید قابل توجیه و تحمل باشد  اما شکست حکومت و نظامی  که به اسم اسلام و عدالت بر پا شد به واسطه فساد گسترده مالی و اشرافی گری مسئولان و مجامله آنان با مفسدان،- که با برخورد قاطع دستگاه قضایی قابل مهار بوده و است - بدترین گزینه روی میز سنتهای خداوند برای جمهوری اسلامی است.

عموم دلسوزان و نخبگان و مردم نسبت به واکنش مقام معظم رهبری به عنوان ناخدا و سکاندار سفینه انقلاب در برابر فسادهای یاد شده، دچار سئوال و ابهام هستند و کمیت و کیفیت واکنشهای معظم له و دستگاه قضایی زیر نظر و گوش به فرمان ایشان را در برابر این معضل کافی نمی دانند.

آیا از سوی دفتر رهبری این تلقی و مطالبه  عمومی به درستی به ایشان منتقل شده است؟ دلسوزان و چشمهای نگران و دوستدار انقلاب و رهبری چگونه می توانند از این امر مطمئن شوند؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: