آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۶۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس‌جمهور علی رغم آنکه سه ماه فرصت قانونی برای معرفی وزرای کار و اقتصاد دارد، اما چه سریعتر وزرا معرفی کند تا این وزارتخانه‌ها از بلاتکلیفی خارج شوند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس با تاکید بر ضرورت معرفی هر چه سریعتر وزرای پیشنهادی اقتصاد و کار به مجلس، اظهار داشت: وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی، جزء وزارتخانه‌های مهم اقتصادی کشور هستند و ضروری است که رئیس‌جمهور علی رغم آنکه سه ماه فرصت قانونی برای معرفی این دو وزیر به مجلس دارد، هر چه سریعتر این دو وزارتخانه را از بلاتکلیفی خارج و مبادرت به انتخاب وزرای پیشنهادی خود کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: استیضاح دو تن از وزرا و قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های رئیس‌جمهور به ۴ سوال، مسائل مهمی است که دولت باید مورد توجه و تحلیل قرار دهد.

نعمتی با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید بداند که دغدغه‌های مردم در زمینه اقتصادی و معیشتی جدی و واقع‌گرایانه است، تصریح کرد: آقای روحانی حتما باید افرادی توانمند، خوش‌فکر و برنامه‌ریز را در صدر وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی و دیگر وزارتخانه‌هایی که سمت و سوی اقتصادی دارند، به کار گیرد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: