آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۷۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۲
توهین به مذهب مبارز روسی که قهرمان رقابت‌های مبارزه آزاد را مغلوب کرد، او را به کشاندن این مبارزه به خارج از رینگ مجاب کرده است.
 به گزارش پایگاه 598، تسنیم و به نقل از مارکا، پیروزی حبیب نورماگومدوف بر کانر مک‌گرگور در رشته مبارزه آزاد (UFC299)  در روزهای اخیر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های دنیا داشته است. این رویداد مهم ورزشی اما تحت الشعاع اتفاقاتی واقع شد که پس از مبارزه این دو رخ داد، زمانی که مبارز روس پس از پیروزی قاطع بر حریف ایرلندی‌اش از رینگ خارج و با چند تن از اعضای تیم مک‌گرگور وارد درگیری بزرگ شد.

اکنون مشخص شده است که دلیل خروج مبارز روس مسلمان از رینگ، شنیدن اصطلاحی توهین‌آمیز در مورد دین او بوده که او را از کوره به در برده است.

طبق اعلام سایت TMZ شخصی به نام دیلون دانیس ملقب به «رئیس» که از دوستان مک‌گرگور است و مبارز رشته جوجیتسو، پس از تماشای شکست سنگین این ورزشکار ایرلندی نورماگومدوف را با اصلاح اهانت آمیز درباره مسلمانی‌‌اش خطاب می‌کند.

در همین حال، زوبیرا توخوگوف، یکی از دوستان نورماگومدوف که خودش هم مبارزه UFC است، در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده، اعتراف کرده است که او یکی از افرادی بود که در آشوب پس از مبارزه وارد رینگ شده و مشتی را حواله مک‌گرگور کرده است.

او گفت: من همانطور که قول داده بودم او را به خاطر تمام چیزهایی که قبل از مسابقه گفته بود کوبیدم.

مک‌گرگور پس آنکه کمربندی قهرمانی را از دست داد، مدعی شده که او اگرچه مبارزه را باخته اما به خاطر اتفاقاتی که در پایان این مبارزه رخ داد، خودش را برنده این نبرد می‌داند و اینکه مبارزه همچنان ادامه دارد


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: