آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
مراسم تشیع جهادگر گمنام سید محمد ساجدی و همسر و دو فرزندش از مسجد نو میدان آستانه قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار گردید. سیدمحمد ساجدی گرافیست انقلابی در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین بر اثر سانحه رانندگی به همراه خانواده‌اش به دیار باقی شتافت.
به گزارش پایگاه 598، مراسم تشیع سید محمد ساجدی و همسر و دو فرزندش از مسجد نو میدان آستانه قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار گردید. پس از تشییع پیکر این جهادگر گمنام حضرت آیت الله سعیدی تولیت محترم حرم حضرت معصومه(س) نماز میت را بر پیکر ایشان اقامه کرد.

خودروی مرحوم سید محمد ساجدی در مسیر بازگشت از کربلای معلی به همراه خانواده دچار سانحه شد که متاسفانه در این حادثه اسفناک همسر و 3 فرزند دختر وی نیز به دیار باقی شتافتند. 

این گرافیست انقلابی همواره حضور فعالی در اردوهای جهادی در مناطق محروم داشت و مشتاقانه در انجام فعالیت‌های فنی و عمرانی برای محرومان شرکت می‌کرد. مرحوم ساجدی به گفته دوستانش بسیار پرکار، بااخلاص و باصفا بود. بی شک این رحلت عارفانه آن هم در ایام سوگواری مصائب آل الله علیهم السلام اجمعین هبه‌ای بود که از سوی این خاندان جلالت ماب به این عاشق راستین و هنرمند با اخلاق جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی عنایت شد و رضوان ابدی حضرت دوست مآوای وی و خانواده‌اش شده است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: