آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۸۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: اگر cft تصویب نشود با توجه به فضایی که آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد کردند نخواهیم توانست به اهداف خود برسیم.
به گزارش پایگاه 598، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس و از نمایندگان نزدیک به لاریجانی در گفتگو با خبرآنلاین گفت: تاکید می کنم که اگر لایحه cft تصویب نشود با توجه به فضایی که آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد کردند نخواهیم توانست به اهداف خود برسیم.

وی ادامه داد: خیلی صریح عرض کنم اگر لایحه cft تصویب نشود حتی کشورهای هم پیمان مان مانند چین، روسیه، هندوستان و ترکیه که به آنها کالا، نفت و میعانات گازی صادر می کنیم هم قادر نخواهند بود پول ما را بدهند.

نعمتی با طرح این سوال که آیا مخالفان برای رفع مشکل انتقال پول فکری اندیشیده اند، گفت: در این شرایط آیا قرار است ما پول را با چمدان وارد کشور کنیم که امکان پذیر نیست یا قرار است تفکراتی مثل تفکرات زیر میزی حاکم شود یا زمینه بروز و ظهور بابک زنجانی ها فراهم شود؟ من فکر می کنم نظام توان و کشش چنین اشتباهاتی را نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه 185 کشور دنیا به عضویت cft درآمده اند، گفت: جمهوری اسلامی ایران بالغ بر 17 هزار شهید راه تروریسم داشته است پس چرا ما باید به گونه ای رفتار کنیم که جای تروریست واقعی و قربانی تروریسم عوض شود.

برچسب ها: بهروز نعمتی ، برجام ، CFT
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: