آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۹۴۱۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
خبر ازدواج پسر حسن خمینی از صفحه آخر روزنامه آرمان در روز دوشنبه، به تیتر و عکس یک روزنامه شهروند در روز سه‌شنبه تبدیل شد با تیتری زرد و متنی زردتر.
به گزارش پایگاه 598، خبر ازدواج پسر حسن خمینی از صفحه آخر روزنامه آرمان در روز دوشنبه، به تیتر و عکس یک روزنامه شهروند در روز سه‌شنبه تبدیل شد با تیتری زرد و متنی زردتر. این روزنامه با تیتر «ازدواج ناگهانی خمینی جوان» موجی از تمسخر در فضای مجازی را با خود به همراه آورد؛ گویی قرار بوده از قبل برای انجام ازدواجش اطلاع‌رسانی کند یا آنکه رسانه هلال‌احمر را در جریان مراحل خواستگاری تا عقد قرار دهد! اما این استهزا همه واکنش‌ها به صفحه یک دیروز روزنامه شهروند نبود. بسیاری این اقدام را یادآور خبررسانی‌های بی‌بی‌سی در مورد جزئی‌ترین اطلاعات ازدواج شاهزاده‌های انگلیسی دانستند و برخی هم آن را با اخبار دربار پهلوی مقایسه کردند. شهروند خیلی سطحی و مبتذل از اینکه تاریخ عروسی روشن نیست، نوشته؛ از اینکه اکانت اینستاگرام داماد اکانت اینستاگرام عروس را فالو کرده است؛ از اینکه چه کسانی در مراسم عقد بوده‌اند و چه کسانی نبوده‌اند و مجلس زنانه بوده و عاقد پدر همسر حسن خمینی یعنی موسوی بجنوردی بوده است و ... البته باید دید این اطلاعات چگونه به دست شهروند رسیده است!


زشتی بیشتر گزارش شهروند انتشار عکس عروس حسن خمینی و نوشتن توضیحاتی در مورد او و بعد ارجاع به آینده است: «پس از این احتمالاً از نوعروس خانواده خمینی بیشتر خواهیم شنید.» به نظر می‌رسد رسانه رسمی هلال احمر ایران اینجا را با امریکا و انگلیس اشتباه گرفته است و حتی شئون یک خانواده روحانی و معمم را هم رعایت نمی‌کند.
 
منبع:جوان

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
-
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
0
0
مردم در چه فکری هستند روزنامه شهروند در چه فکری؟ برای کسی اهمیتی نداره پسر حسن خمینی با کی ازدواج کرده ! با پول بیت المال تیتر اول روزنامه خود را ....!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: