آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۹۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
مسوول بسیج رسانه قم:
مسوول بسیج رسانه قم گفت: دبیر و شورای سیاست‌گذاری چهارمین دوره جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در استان قم انتخاب شدند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مهدی تاجیک با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه استان قم با حضور مسوولان و نمایندگان رسانه‌های استان در مرکز 9 دی اقشار بسیج استان اظهار کرد: در این جلسه حول محور چهارمین دوره جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر بحث و بررسی صورت گرفت.

وی با تاکید بر اینکه طی این جلسه اصحاب رسانه استان ضمن هم‌اندیشی در خصوص آسیب‌شناسی سه دوره جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر، در خصوص برگزاری چهارمین دوره این جشنواره نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح کردند خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه برگزاری، اعلام فراخوان و محورهای جشنواره و جوایز صورت گرفت.

مسوول بسیج رسانه قم با اشاره به انتخاب اعضای شورای سیاست‌گذاری چهارمین دوره جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر با نظر اصحاب رسانه استان افزود: حسن صدرایی عارف سردبیر خبرگزاری حوزه، محمدحسین رضایی مدیر مسؤول پایگاه خبری 598، فخرالدین یوسف پور مدیر خبرگزاری تابناک استان قم، سعید هاشمی مدیر خبرگزاری تسنیم استان قم و امیر حسامی نژاد از عکاسان با سابقه قم در این جلسه به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری انتخاب شدند.

وی یادآور شد: همچنین در این جلسه با رای اعضا، سیدجواد اشرفی مدیر خبرگزاری فارس استان قم به عنوان دبیر چهارمین دوره جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر انتخاب شد.

تاجیک با اشاره به زمان اعلام فراخوان و راه‌های ارسال آثار به جشنواره ابوذر تصریح کرد: به زودی فراخوان ارسال آثار این جشنواره طی نشست خبری اعلام خواهد شد و همچنین مراسم رونمایی از پوستر جشنواره نیز به زودی برگزار می‌شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: