آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۲۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
محمدکاظم رضوانی:
مسؤول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم: فیلم‌های سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر از 12 بهمن ماه سال جاری طی یک هفته در قم در سینما ونوس و سینما تربیت اکران می‌شود.
به گزارش پایگاه 598، محمدکاظم رضوانی با اشاره به اکران فیلم‌های سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر در قم اظهار کرد: فیلم‌های سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر از 12 بهمن ماه سال جاری طی یک هفته در قم در سینما ونوس و سینما تربیت اکران می‌شود.

وی ادامه داد: روز جمعه 12 بهمن ماه در سینما ونوس «آشفتگی» به کارگردانی فریدون جیرانی ساعت 18، «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان ساعت 20 و «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری ساعت 22 اکران می شود و فیلم‌هایی که در همین تاریخ در سینما تربیت اکران می‌شود شامل «پالتو شتری» به کارگردانی مهدی علی میرزایی ساعت 18، «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی ساعت 20 و «سال دوم دانشکده من» به کارگردانی رسول صدر عاملی ساعت 22 است.

مسؤول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم افزود: روز شنبه 13 بهمن ماه در سینما ونوس «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد ساعت 18، «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده ساعت 20 و «ماجرای نیمروز 2: رد خون» به کارگردانی محمد حسین مهدویان ساعت 22 اکران شده و در سینما تربیت نیز فیلم «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی ساعت 18، «قسم» ساعت 20 و فیلم «در خونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی ساعت 22 اکران خواهد شد.

رضوانی بیان کرد: «سرخ پوست» ساعت 18، فیلم «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی ساعت 20 و فیلم «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی ساعت 22 در روز یکشنبه 14 بهمن ماه سال جاری در سینما ونوس اکران شده و فیلم «آشفتگی» ساعت 18، فیلم «ماجرای نیمروز 2: رد خون» ساعت 20 و فیلم «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی ساعت 22 در همین تاریخ در سینما تربیت اکران می‌شود.

وی عنوان کرد: روز دوشنبه 15 بهمن ماه در سینما ونوس «در خونگاه» ساعت 18، «سال دوم دانشکده من» ساعت 20 و «پالتو شتری» ساعت 22 اکران شده و همچنین فیلم‌هایی که در این تاریخ در سینما تربیت اکران می‌شود شامل فیلم‌ «بیست و سه نفر» ساعت 18، «سرخ پوست» ساعت 20 و «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار ساعت 22 است.

مسؤول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ادامه داد: در پنجمین روز اکران فیلم‌های سی‌و هفتمین جشنواره فیلم فجر در قم «دیدن این فیلم جرم است» ساعت 18، «آشفتگی» ساعت 20 و «سال دوم دانشکده من» ساعت 22 در سینما ونوس اکران می‌شود و فیلم‌ «تیغ و ترمه» ساعت 18، «خون خدا» ساعت 20 و فیلم «بیست و سه نفر» ساعت 22 در سینما تربیت اکران می‌شود.

رضوانی اضافه کرد: روز چهارشنبه 17 بهمن ماه سال جاری فیلم «خون خدا» ساعت 18، «تیغ و ترمه» ساعت 20 و فیلم «معکوس» ساعت 22 در سینما ونوس و فیلم‌های «حمال طلا» ساعت 18، «دیدن این فیلم جرم است» ساعت 20 و «غلامرضا تختی» ساعت 22 در سینما تربیت اکران می‌شود.

وی فیلم‌های در نظر گرفته شده برای اکران در روز پنج شنبه 18 بهمن ماه سال جاری در سینما ونوس را شامل «قسم» ساعت 18، «حمال طلا» ساعت 20 و «شبی که ماه کامل شد» ساعت 22 دانست و گفت: «در خونگاه» ساعت 18، «غلامرضا تختی» ساعت 20 و «ماجرای نیمروز 2: رد خون» ساعت 22 در سینما تربیت اکران می‌شود.

سی‌و هفتمین جشنواره فیلم فجر از سه شنبه شب مصادف با 9 بهمن ماه 1397 با برگزاری آیین افتتاحیه در پردیس تئاتر تهران آغاز به کار کرد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: