آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۳۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
باید از مسؤولان استانی پرسید که آیا در کل کشور چنین وضعیتی حاکم شده یا این که به دلیل اهمال و بی‌تدبیری مسوولان نظارتی و بازرسی ضعیف از بازار چنین شده که قیمت موز و پیاز در یاسوج یکسان شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، آشفتگی بازار به اندازه‌ای شده که قیمت کالاها و اجناس لحظه‌ای تغییر می‌کند و مردم برای خرید ضروری‌ترین لوازم زندگی خود در بازار استان سردرگم شده‌اند.

بعد از وضعیت آشفته‌ای که در بازار گوشت و مرغ به وجود آمد اکنون نوبت برخی اجناس دیگر است به نحوی که بازار میوه و تره‌بار استان را نیز دستخوش التهاب کرده است که نمونه آن افزایش بی‌سابقه قیمت پیاز در بازار است‌.

خوب به یاد داریم که در سال ۷۲ و ۷۳ نیز چنین وضعیتی پیش آمد و قیمت پیاز و موز برابری می‌کرد و اکنون در سال ۹۷ نیز چنین وضعیتی پیش آمده که قیمت موز و پیاز در بازار به یک اندازه شود.

روز گذشته قیمت پیاز در جمعه بازار یاسوج به ۸ هزار تومان رسید و اواخر شب بود که برخی از قیمت ۱۰ هزار تومانی آن در بازار خبر دادند به نحوی که قیمت موز و پیاز در یاسوج به یک اندازه شد.

حال باید از مسوولان استانی پرسید که آیا در کل کشور چنین وضعیتی حاکم شده یا این که به دلیل اهمال و بی‌تدبیری مسوولان نظارتی و بازرسی ضعیف از بازار چنین شده که قیمت موز و پیاز در یاسوج یکسان شود.


برچسب ها: بازار ، گرانی ، موز ، پیاز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: