آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۴۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
سرویس شبکه های اجتماعی 598حمید رسایی در کانال تلگرام خود نوشت: شاید امروز بسیاری از کاربران فضای مجازی از تصویر این نماینده مجلس (مصطفی ذوالقدر) تعجب کرده باشند، نماینده ای که لم داده و پایش را روی میز انداخته و با موبایلش ور می‌رود، آن هم درست در زمانی که وزیر کشور، در حال ارائه گزارش از وضعیت سیل‌زدگان است. اما برای من و بسیاری از همکاران او که در مجلس هشتم از ایشان فیض برده ایم، تعجبی نداشت.

ذوالقدر سمبل نوعی از مدیریت در کشور ماست. مدیریتی که از دفترش و از پشت کارتابل ها همینطور با خیال آسوده، بحران‌ها را مدیریت می‌کند. حتی راحتر از آن، در سفر خارجی می‌ماند و از تفریح نوروزی اش نمی‌گذرد و بحران مدیریت می‌کند! طیفی از مدیران که این صندلی را حق خود می‌دانند و معتقدند بر ملت منت نهاده اند و این مسئولیت را پذیرفته اند.

امثال ذوالقدر همواره مورد عنایت مدیریت مجلس هم بوده اند. این جماعت همواره به هم سرویس داده اند، این، آن را به ریاست مجلس می‌رساند و آن، این را در بزنگاه ها ساپورت می‌کند. این بده بستان ها کار را در مجلس هشتم به جایی رساند که روح الله حسینیان کم آورد و از نمایندگی استعفا داد و در بیان دلایل استعفایش به شاخصه مهم این شخص (توزیع آدامس بین نمایندگان) اشاره کرد و نوشت:

«وقتي می‌بینم رياست كميته دفاع از ملت فلسطين يكي از فتنه‌گرانی (محتشمی پور) است كه از بانيان اتهام تقلب در انتخابات بود. وقتي می‌بینم مجلس اصولگرا نماينده‌ای را براي كميته دفاع از ملت فلسطین انتخاب می‌کند كه تا ديروز علناً از يكي از سران فتنه دفاع می‌کرد و يك روز از عمرش را در راه مبارزه نگذرانده و تنها با تاجران كويتي می‌نشیند و برمی‌خیزد و رسالتش توزيع آدامس در بين نمايندگان مجلس است.»

#مردم_خود_کرده_را_تدبیر_نیست

پ ن: ظاهراً آقای ذوالقدر، کارخانه تولید آدامس دارد، داخل یا در خارج از کشور را به یاد ندارم. مصطفی ذوالقدر در حوزه انتخابیه هرمزگان و دخترش در تهران مورد حمایت لیست امید بودند.

برچسب ها: ذوالقدر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: