آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۷۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
سیدمحمود رضوی، تهیه‌کننده سینما و تلویزیون، با عجیب دانستن برکناری مدیر شبکه پنج، خواستار بازنشسته شدن سیدمرتضی میرباقری، معاون سیما شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرآنلاین، سیدمحمود رضوی، تهیه‌کننده سینما که آثاری چون «ماجرای نیمروز»، «لاتاری»، «سیانور» و «درباره الی» را در کارنامه دارد، در توییتر، از جواد رمضان‌نژاد، مدیر برکنار شده شبکه ۵ دفاع و به مرتضی میرباقری، معاون سیما به شدت حمله کرد.

او در توییتی با ابراز تاسف از برکناری مدیر شبکه پنج نوشت: «برکناری جواد رمضان‌نژاد از آن تصمیمات عجیب بود! مدیر شبکه پنج در هنگام پخش زنده چه کاری می‌توانسته بکند که حال باید برکنار شود؟! رمضان‌نژاد از رویش‌های جوان مومن حزب‌الهی صدا و سیما بود که پله پله بالا آمد و به مدیریت شبکه پنج رسید و امروز قربانی شد.»

البته رضوی تنها به دفاع از رمضان‌نژاد اکتفا نکرد و در توییتی دیگر و در حمله‌ای تند به معاون سیما نوشت: «آقای میرباقری به علت خطاها، کم‌کاری‌ها، تصمیمات اشتباه و پرهزینه، بی‌دقتی در انتخاب عوامل برنامه‌ها و … که همگی تأثیر به‌سزایی در ریزش مخاطب هم داشته، تا به حال چند دفعه باید از معاونت سیما برکنار می‌شدند، اما امان از پشتیبانی‌های بی‌مورد از این پیرِ مدیران خسته.»


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: