آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۷۱۶۲
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
آمار بازی دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس حکایت از برتری مطلق شاگردان برانکو دارد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در یک ماراتن ۱۲۰ دقیقه‌ای موفق شد تیم سپاهان را در اصفهان با یک گل شکست دهد تا راهی فینال جام حذفی شود. فارغ از نتیجه بازی اما شاگردان برانکو در این بازی برتری قاطعی نسبت به حریف اصفهانی خود داشتند و در آمار هم تیم سپاهان را شکست دادند.

در این بازی تیم پرسپولیس ۶۳ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت اما تیم میزبان فقط ۳۷ درصد مالک توپ بود. از نظر تعداد شوت هم تیم پرسپولیس شرایط بهتری نسبت به سپاهان داشت. پرسپولیس ۲۴ شوت به سمت دروازه سپاهان زد اما زردپوشان اصفهانی فقط ۹ شوت به سمت دروازه پرسپولیس زدند.

ضربه در چارچوب پرسپولیس در این بازی ۸ شوت و سپاهان ۳ شوت بود. تعداد پاس بازیکنان پرسپولیس در بازی با سپاهان ۵۱۰ پاس بود که ۴۲۴ پاس آن صحیح بود اما در نقطه مقابل سپاهانی‌ها ۳۴۱ پاس به یکدیگر دادند که ۲۴۶ پاس آن صحیح بود. دقت پاس بازیکنان پرسپولیس در این بازی ۸۳ درصد و سپاهانی‌ها ۷۲ درصد بود. شاگردان برانکو در این بازی ۹ موقعیت گل داشتند و سپاهانی‌ها فقط ۴ موقعیت گل را به دست آوردند. بازیکنان پرسپولیس ۱۰ کرنر و بازیکنان سپاهان ۳ کرنر در این بازی به دست آوردند. همچنین شاگردان برانکو ۲۴ سانتر در این بازی انجام دادند اما بازیکنان سپاهان ۱۹ سانتر روی دروازه پرسپولیس داشتند. 

پرسپولیس در حالی با تک گل احمد نوراللهی در این بازی برنده شد که از نظر آمار هم برتری مطلقی نسبت به سپاهان داشت و تیم قلعه‌نویی در این بازی از هیچ نظر برتری نسبت به پرسپولیس نداشت.

 

         *سپاهان                                                                                                                                                                                                                                         *پرسپولیس


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: