آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۷۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
فینال جام حذفی در اهواز؛
داماش گیلان حریف شمالی سرخ پوشان در فینال جام حذفی در حالی برای جدال برابر شاگردان برانکو آماده می شوند که مسیر ویژه ای را تا رسیدن به فینال پشت سر گذاشتند
به گزارش پایگاه 598، داماش گیلان حریف شمالی سرخ پوشان در فینال جام حذفی در حالی برای جدال برابر شاگردان برانکو آماده می شوند که مسیر ویژه ای را تا رسیدن به فینال پشت سر گذاشتند.

داماش در اولین بازی خود در این جام و در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف چوکا تالش رفت و پس از تساوی بدون گل برابر این تیم در ۱۲۰ دقیقه، در ضربات پنالتی با پیروزی ۳-۴ به یک هشتم نهایی صعود کرد تا به مرحله یک هشتم نهایی برسد. در ادامه این مسیر این تیم در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف مقاومت تهران رفت و با برتری ۲-۰ این تیم را شکست داد تا یک گام دیگر به سمت مراحل بعدی بردارد.

 این تیم با این نتیجه حریف ماشین سازی تبریز در مرحله یک چهارم شد تا به اولین تیم لیگ برتری در این جام برسد. این در حالی بود که این تیم اولین شگفتی را در برابر اولین حریف لیگ برتری اش رقم زد و موفق شد پس از تساوی یک بر یک برابر این تیم در وقت های اضافه در نهایت در پنالتی ها از سد این تیم لیگ برتری عبور کرده و به سایپای علی دایی برسد .

این تیم در مرحله نیمه نهایی نیز در دیداری خانگی و البته پر ماجرا در خصوص داوری بازی در ۹۰ دقیقه با برتری ۲-۱ از سد سایپا عبور کرد تا حالا در فینال در برابر قهرمان پر افتخار ایران یکی از مهمترین فینال های تاریخ خود را در جام حذفی این رقابت ها برگزار کند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: