آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۷۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
عبدالله ناصری: آقای روحانی دارای روحیه‌ای نیست که از سوی وزرای خود توصیه و انتقاد جدی را بپذیرد.
به گزارش پایگاه 598، عبدالله ناصری، مشاور رئیس دولت اصلاحات در مصاحبه با روزنامه آرمان گفته: «آقای روحانی دارای روحیه‌ای نیست که از سوی وزرای خود توصیه و انتقاد جدی را بپذیرد». او اضافه کرده: «آقای روحانی باید به عنوان نخ تسبیح در بین اعضای کابینه عمل و اعضای کابینه را به هم متصل می‌کرده است. این در حالی است که آقای روحانی چنین مدیریت مقتدرانه‌ای از خود بروز نداده است. در شرایط کنونی نیز کشمکش و اختلاف بین اعضای کابینه و برخی مدیران ارشد اجرایی ادامه دارد و نشانه‌هایی مبنی بر کاهش این کشمکش‌ها مشاهده نمی‌شود… اختلافات درون دولت، دلیل استعفای بطحایی بود».

پیش از این، احمد توکلی گفته بود: «مدتی پیش یکی از مشاوران آقای رئیس جمهور را به جهت طرحی که در حال اجرا بود، دیدم و توصیه کردم که برای رفع مشکلات و کاهش انتقادات، اشکالاتی را که در اجرای طرح وجود دارد، به رئیس جمهور منتقل کنید، اما در کمال تعجب پاسخی که شنیدم این بود: رئیس جمهور به ما وقت ملاقات نمی‌دهد. مدتی پیش هم یکی از وزرای مهم دولت می‌گفت که برای کارهایم در حاشیه جلسه هیئت دولت با رئیس‌جمهور مسائلم را مطرح می‌کنم، چون رئیس جمهور به ما وقت دیدار نمی‌دهد».

فاطمه هاشمی هم گفته بود که «در دولت سازندگی تمام افراد در سطوح مختلف نه فقط در سطح وزیر بلکه از رئیس اداره و مدیرکل و معاونان هم به پدرم زنگ می‌زدند و ایشان به آن‌ها جواب می‌داد، نامه‌ها را هم سریعاً دستور پیگیری می‌دادند، ولی آقای روحانی هیچ‌کدام از این کار‌ها را انجام نمی‌دهد، حتی با وزیران خود هم وقت ملاقات نمی‌گذارد و وزیران ایشان هم در همین دولت از ایشان گله دارند».
 
منبع:روزنامه جوان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: